User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
103 sonuçtan 96 ile 103 arası

Konu: TV seçimi için yardım lütfen

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    youtube dan lcd test falan yazarsan testi yapabilirsin servisin yanında. Ben açtım beraber bakalım dedim tamam dediler zaten hemen belli ediyor kendini koyu gri ve siyah renk geçişleri yaparken. Aynı anda ses oluyor. Yani hem ses sisteminden hem de tv den gelir demek istediğin o ise ama yankı yapar. Bende çünkü sinema sistemine bağlı bazen kendi kendine tv hoparlörü seçeneğine dönüyor sesi açıyorum aaa diyorum neden yankılı geliyor bir bakıyorum tv sesine geçmiş. Önce tv sesini açıp sonra optiğe dönersen olur en azından benim bir önceki samsung tv de oluyordu bunda da oluyordurdur kesin bakar yazarım.
    He evet öyle bir şeyler yapmak gerekecek, eyvallah tamamdır.
    Yeni TV'nin ses konusunda daha iyi olabileceği açık, o yüzden de diyaloglarda zaten sorun yaşamayabilirim de... Bakalım duruma göre şekil alırız

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    He evet öyle bir şeyler yapmak gerekecek, eyvallah tamamdır.
    Yeni TV'nin ses konusunda daha iyi olabileceği açık, o yüzden de diyaloglarda zaten sorun yaşamayabilirim de... Bakalım duruma göre şekil alırız
    Denedim hocam oluyor. Bende optikden avr ye bağlı hem avr den hem tv den açabiliyorum.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet, nihayet ben de TV'leri 2'ye indirebildim. OLED gönlümden geçiyordu ama gerek fiyat, gerek ekran yanması, gerek oyun falan oynamıyor oluşum, düz TV-Netflix seyredicisi olmam, tam karanlık ortamda TV seyretmemem vs sebeplerden ötürü bir sonraki TV yenilemeye kadar erteledim.
    Yoksa gönülden Samsung 77S90C (100k TL) veya 77S95C (123k TL) geçiyor.

Bu 2 adet 75 inch TV için görüşlerinizi rica ederim:

* TCL 75T8B, QLED, google TV, servis hizmeti soru işareti, 65k TL civarı fiyat

* Samsung 75Q80D, QLED, Samsung Tizen sistemi (2-3 yıl sonra destek falan vermez Samsung, Mi box günlerine geri döneriz), dolby vision yok, servis hizmeti TCL kadar olmasa da soru işareti, 69k TL civarı fiyat

Just a moment... burada da kıyaslama tablosu var.

Hangisi tercih edilir? Ben google TV tarafındayım.
    Okumadan imzalamam.....

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben google TV tarafındayım.
    Aynen devam oradan.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samsung hakkında bazı olumsuz yorumlar okudum da, size şöyle bir örnek veriyim.

Bugüne kadar hep samsung kullandım, son kullandığım tvnin paneli 8 sene sonra bozulunca samsung 1500 tl parça fiyatı karşılığında 55 QLED 4K verdi. O zaman tvnin fiyatı 15bin tl idi. Özetle %10 vererek sıfır televizyon sahibi olduk.

Samsungun müşteri hizmetleri gayet iyi çalışıyor, garantisi olmayan ürünlerde bile yaptıkları ortada. Bu nedenle geçen haftalarda 85 QLED aldık yine samsungtan, harika bir televizyon.

Garajda da 85 Onvo kullanıyoruz ama tabi yakınından geçmez samsungun, fiyat performans için işyeri garaj vs için uygun bi ürün.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar, 55" boyutunda 18-22 bandında TV bakıyorum, evde kullanma niyetiyle, Youtube-Netlifx-BluTV gibi uygulamalar olması çok güzel olur. Yeni evlendik, bi tv ihtiyacı doğdu, burada marka takıntım yok, belirli markaya yönelimim yok. Burada nasıl önerileriniz olur, bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorumm.
    Alternatif olarak, televizyonda bu gibi özellikleri koymadan, kendisinin daha kaliteli olup, yanına Xiaomi akıllı boz vs koyarakta, aynı fiyat bandına daha kaliteli TV temin edebilirsek, o da olur, bilgili arkadaşlar beni bu dertten kurtarın ��
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD (Asla çamur görmemiş, asfaltta gezenlerden)

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KocaAyak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, 55" boyutunda 18-22 bandında TV bakıyorum, evde kullanma niyetiyle, Youtube-Netlifx-BluTV gibi uygulamalar olması çok güzel olur. Yeni evlendik, bi tv ihtiyacı doğdu, burada marka takıntım yok, belirli markaya yönelimim yok. Burada nasıl önerileriniz olur, bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorumm.
    Alternatif olarak, televizyonda bu gibi özellikleri koymadan, kendisinin daha kaliteli olup, yanına Xiaomi akıllı boz vs koyarakta, aynı fiyat bandına daha kaliteli TV temin edebilirsek, o da olur, bilgili arkadaşlar beni bu dertten kurtarın ��
    Tam ben de bu spekte alacağım yakın zamanda. Bandı sadece bir miktar daha artırabilirim bir yandan pc de oynadığım için. 50> olacak şekilde 20 25 aralığında bir şey bakıyorum kısaca, sadece aklımda marka model specler için seçenek olsun diye tavsite alabilirim, şu olması çok iyi olur şu olsa daha iyi gibi. Bu arada ps diyorum da psyi de haftada ortalama 2 saat açıyor açmıyorum.
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam ben de bu spekte alacağım yakın zamanda. Bandı sadece bir miktar daha artırabilirim bir yandan pc de oynadığım için. 50> olacak şekilde 20 25 aralığında bir şey bakıyorum kısaca, sadece aklımda marka model specler için seçenek olsun diye tavsite alabilirim, şu olması çok iyi olur şu olsa daha iyi gibi. Bu arada ps diyorum da psyi de haftada ortalama 2 saat açıyor açmıyorum.
    bende o da yok, ne pc ne ps ne xbox
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD (Asla çamur görmemiş, asfaltta gezenlerden)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler