User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
165 sonuçtan 153 ile 165 arası

Konu: Daytona Grey A3 Sline

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vag grubundaki şu retrofit olayı çok güzel ya maşallah çok başka boyut olmuş araba

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vag grubundaki şu retrofit olayı çok güzel ya maşallah çok başka boyut olmuş araba
    Teşekkür ederim siz bi de gelin onu bana sorun.Eşim bu durumdan çok şikayetçi hangi arabayı alsan en dolusunu alıyorum dokunmayacağım diye söz verip araba bizden çok başka dükkanlarda kalıyor ne zaman bitecek bu olay doldurup doldurup bizden sonraki sahibi keyfini çıkarıyor diye şikayetçi.A3 yıllardır istediğim modeldi önceki kasasından itibaren sedanları.Hep donanım zayıflığı beni vazgeçiriyordu.Bu kasa nispeten dolu ama opsiyon listesinde hepsine tik atmak huyumuz olmuş bir kere keyifli bir araç oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ender elektronik Metin abiden bahsediyorsan biliyor evet.Golf R a taktılar onlarda benim arabaya da taktılar.Audinin alıcı beyni sizinkinde çalışsa sıcaklıkta görebilirsin.
    Ta kendisi E tamam aynı arabaya taktıysa benim Amerika'yı tekrar keşfetmeme gerek yok. Isı görülebilse güzel olur, yurtdışı kaynaklarda sadece basınç var. Ama audi modülünü bir sorarım olur derse fazla data göz çıkartmaz

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim siz bi de gelin onu bana sorun.Eşim bu durumdan çok şikayetçi hangi arabayı alsan en dolusunu alıyorum dokunmayacağım diye söz verip araba bizden çok başka dükkanlarda kalıyor ne zaman bitecek bu olay doldurup doldurup bizden sonraki sahibi keyfini çıkarıyor diye şikayetçi.A3 yıllardır istediğim modeldi önceki kasasından itibaren sedanları.Hep donanım zayıflığı beni vazgeçiriyordu.Bu kasa nispeten dolu ama opsiyon listesinde hepsine tik atmak huyumuz olmuş bir kere keyifli bir araç oldu
    O hepimizde var maalesef her defasında bu sefer ne aldın arabaya sorusu maşallah emeğinize sağlık keyifle kullanın

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam araba alınacak adam maşallah kazasız belasız eklenen donanımlarla nokta atışı olmuş
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün biraz hava alma günümüzdü karanlık otoparktan çıkardık
    [IMG][/IMG]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yapım sırasında beni uğraştıran retrofitlerden bir tanesi de koltuk hafıza eklemesi oldu.Hazır kablo tesisatı maalesef satılmıyor.Q5 tesisatı buldum onunda koltuk altındaki motorlara giden soketlerin bir ikisini değiştirmek gerekti.Koltuk altı hafıza beynini ebay aracılığıyla amerikadan getirdim.Koltuk yanındaki ayar düğmelerini dikkatsizliğim sebebiyle iki kez almak zorunda kaldım.Kapıdaki hafıza düğmesini servisten temin ettim.Montaj ve kodlama için iki kez 3-4 gün aracım yattı.Sonunda dün itibariyle çalışır vaziyete getirildi.Bu işlerde gerçekten parça bulup almaktan öte montaj için araca vakit ayıracak kafasını yoracak birileriyle halletmek gerekiyor.Yoksa yollarda git gel sefil oluyoruz.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

araçta head up ve dcc hariç eklenecek bir opsiyon kalmadı.Fabrikasyon olarak seçilemeyen sadece rs3 te gelen lastik basınç ve sıcaklığını gösteren sistemi de eklemiş oldum.Normalde bizim araçlarda direksiyon ısıtma alınamıyor.Altı kesik direksiyonda üretim yapmış çinli kardeşlerimiz orjinal birebir.Belki onu bulursam ekleyeceğim.
    [IMG][/IMG]
    Konu driver_can tarafından (29-06-2024 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine çok güzel eklentiler Çok sabırlı olmanız gerek çünkü bu devirde nakiti geçtim parçaları internette aramak, bulmak hadi buldun yaptırmak ciddi sabır ve emek isteyen işler.

Keyifle okudum tüm güncellemeleri, Allah kaza bela vermesin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine çok güzel eklentiler Çok sabırlı olmanız gerek çünkü bu devirde nakiti geçtim parçaları internette aramak, bulmak hadi buldun yaptırmak ciddi sabır ve emek isteyen işler.

Keyifle okudum tüm güncellemeleri, Allah kaza bela vermesin.
    Amin Allah Razı olsun çok teşekkür ederim.Gerçekten yorucu stresli ve maliyetli süreçler.Uzun bir süre başka birşeyle uğraşmadan sadece kullanmak istiyorum zaten yapacakta birşey kalmadı pek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracımı ev alma düşüncemiz nedeniyle 15 gün kadar önce sattım.Nasip olurda bi ev durumunu halledersem kafam rahatlayacak.Şuan polo life dsg ile takılıyoruz.İleriki süreç ne gösterir beklemedeyiz.

MOVISTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracımı ev alma düşüncemiz nedeniyle 15 gün kadar önce sattım.Nasip olurda bi ev durumunu halledersem kafam rahatlayacak.Şuan polo life dsg ile takılıyoruz.İleriki süreç ne gösterir beklemedeyiz.
    Hayırlısı olsun inşallah daha da güzel araçlara binmek nasip olur. Çok tatlı keyifli bir araçmış gerçekten.
    2016 1.6 e-hdi Peugeot 308 Classic Edition Plus

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MOVISTAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun inşallah daha da güzel araçlara binmek nasip olur. Çok tatlı keyifli bir araçmış gerçekten.
    Amin Allah razı olsun inşallah herkese istediği aracı evi almak nasip olsun.Başta da sağlık gerisi hallolur.

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hayırlısı olsun. Bende aynı durumu 4-5 yıl önce yaşamış ve çok sevdiğim E39 530'umu satmak durumunda kalmıştım.
    Ama ev sahibi olmak kesinlikle daha önemli. Allah daha iyilerini nasip etsin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. Ömer Musaoğlu

Bu Konudaki Etiketler