User Tag List

Sayfa 12/63 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
1195 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: 1 ağustos Ankara Hipodrom Mahalli

cembozbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bı sey soyleyecem olay cıkacak sımdı...kardesım cebınde fazladan 100 t parası olmayan yarısmasın o zaman!!!sankı kar amacı guduluyomus gıbı adamlar haftalardır ugrasıyor duzgun bıseyler yapalım dıye kım bılır ceplerınden kac para harcıyolar...mıllet burda cay sımıt ayran benzın hesabı yapıyor...organızasyondan ısteyın aksam bıde koynunuza karı versınler...
    abartma ya herkes kesesine göre hesap yapıyo kimse çok para alıytosnuz diye birsey sölemedi daha uygun olabilirmi diye soru soruyoruz , zaten organizasyonu duzenleyen arkadas sigortası celik bariyerleri vs para harcanak yerleri yazmıs hersey seffaf yani.
    BOZBEY

BAR22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bı sey soyleyecem olay cıkacak sımdı...kardesım cebınde fazladan 100 t parası olmayan yarısmasın o zaman!!!sankı kar amacı guduluyomus gıbı adamlar haftalardır ugrasıyor duzgun bıseyler yapalım dıye kım bılır ceplerınden kac para harcıyolar...mıllet burda cay sımıt ayran benzın hesabı yapıyor...organızasyondan ısteyın aksam bıde koynunuza karı versınler...
    biladerim kimsenin emeğine saygısızlık ettiğimiz yok yaptıkları içinde teşekkür ettik halada ediyoruz.sende fazladan 100tl paranın başka insanlar için ne kadar önemli olup olmadığını bilemezsin o yüzden böyle edebiyat yapmanın anlamı yok herkes düşüncesini söylemekte serbestir.konuyu böyle germenin anlamı yok kötü bişey yazılmadı kimseninde emeğine laf edilmedi öyle bişey haddime değildir!!!

ERkut 205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarış 160 deniliyordu önceden şimdide 250 deniliyor. Yani arada düz hesap 100 tl gibi bir fark var.
    Şehir dışından gelicek arkadaşlarında cebinden fazla 100 TL gibi bir rakam daha çıkıcak. Yani bu hesabın içine yol masrafları kalma ücretleri vs... gibi ekstralar ekleyip buraya kendi masraflarını göstermişler.
    Zaten yarışa katılım 150 de olsa 250 de olsa bu arkadaşlar bu ücretin dışında hertürlü bu yol masraflarını,kalma ücretlerini ve giderlerini göze almış olmalılar.
    Aracını bir legal yarışta denemek ve yarıştırmak hobi olarak görüyorum ve herkezin hobilerine verdiği düşkünlük farklılık gösterir. Sadece yapılıcak yarış tarihi bir anda kesinleştiğinden herkez biraz hazırlıksız yakalandı diye düşünüyorum...Daha geniş bir vakit olmuş olsaydı sanırım herkez maddi durumunu daha iyi hazırlardı...
    Bence genede bu fiyattan bile 70 araç kapasitesi doldurulcaktır. Ama bu işte böyle gitmez tabi uzun zamandır yapılmadığından herkezde bir istek var ama 1/2 sefer yapıldıktan sonra bu fiyatları veren kişiler azalır kanımca
    //// PEUGEOT SPORT
    Peugeot 205 Gutmann Mi-16 & LeMans İskandinavian Market

BAR22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ERkut 205 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarış 160 deniliyordu önceden şimdide 250 deniliyor. Yani arada düz hesap 100 tl gibi bir fark var.
    Şehir dışından gelicek arkadaşlarında cebinden fazla 100 TL gibi bir rakam daha çıkıcak. Yani bu hesabın içine yol masrafları kalma ücretleri vs... gibi ekstralar ekleyip buraya kendi masraflarını göstermişler.
    Zaten yarışa katılım 150 de olsa 250 de olsa bu arkadaşlar bu ücretin dışında hertürlü bu yol masraflarını,kalma ücretlerini ve giderlerini göze almış olmalılar.
    Aracını bir legal yarışta denemek ve yarıştırmak hobi olarak görüyorum ve herkezin hobilerine verdiği düşkünlük farklılık gösterir. Sadece yapılıcak yarış tarihi bir anda kesinleştiğinden herkez biraz hazırlıksız yakalandı diye düşünüyorum...Daha geniş bir vakit olmuş olsaydı sanırım herkez maddi durumunu daha iyi hazırlardı...
    Bence genede bu fiyattan bile 70 araç kapasitesi doldurulcaktır. Ama bu işte böyle gitmez tabi uzun zamandır yapılmadığından herkezde bir istek var ama 1/2 sefer yapıldıktan sonra bu fiyatları veren kişiler azalır kanımca
    aynen öyle kardeşim...zaten 500 densede gelicez tabiki ama zamansız olması çok kötü...devamlı bu fiyatların olacağını sanmıyorum...

tarantino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    katılım ücreti şok etti
    bu lafıma kimse alınmasın
    koynuma karı soksanızda şu zman da 5 liranın bile hesabı yapılır az paralar harcamıyoruz bu araçları hazırlamak için paraları da geçtim emek ve zaman harcıyoruz bir zevkimiz var o da drag onuda parasın dan dolayı yapamıyoruz 100tl farktan bir şey olmaz ama ben ankaraya gidiş geliş 120 tl yakıyorum yani oda benim benzin param neyse kısmet olurda paramız olurda neden olmasın ama kimseyi fiyat konusu için laf söylenmesine gerek yok
    ilk defa ulusal haricinde böyle fiyatlandırma görüyorum o yüzden insanlara abes geliyor
    HONDA OEM PARTS
    MESSENGER:mehmet cetin

Vts_Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bakın arkadaşlar 160 olacak demedim olabilri bu fiyat dedim.taşın altına org elini soktuysa sizde yapacaksınız. arzu eden gelir arzu etmeyen gelmez.herkese kapımız açık.ulusal yarışlarda biz minimum 375tl + ulaşım gibi paralar harcadık hep. neyin tepkisini gösteriosunuz?? burası bir pist deil en az 3 gün kiralamak gerekior sistemi kurmak ve kaldırmak için.siz 100 tl hesabı yaparken sahne arkasında ne paralar harcanıo düşünemiosunuz.. Ankara hipodromda yarış düzenlemek bu klüpden başkasının yapacağı iş deil.zaman sıkıştı diorsunuz biz istemezmiydik 2 ay öncesinden açıklamayı?? kış aylarından beri uğraşılıyor.izin almadan durum netleşmeden bir iptal olsa idi ne derdiniz o zaman?160 dendi 250 istenio pazarlıkmı yapıosunuz?? dün itibarı ile organizasyonla alakalı herşeyden çekildim, sebebi bende bir yarışmacı olmam ve eşitlik ilkesi gereğidir. burda yapılmayanı drag sporu adına yapan ve amacı sadece bize destek olan bir klübe yardım etmek yerine eleştirmeye kalkıorsunuz.. yarış 200tl + sigorta+lisansdır.canı isteyen gelir istemeyen gelmez..
    RACE WERKS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tünay ümit abiler kışın kalkıştılar bu işe olur olmaz fln derken böle bir boş gün yakalandı.boş bile deil bir devlet kurumunun kiraladığı günü kendilerinden hatıra binayen aldılar. şu yazılanları görseler emin olun iptal ederler boşuna uğraşmışlar..
    RACE WERKS

eminbtu
    Misafir
    ben antalyadan gelecegim o kadar yogunluga gore, tek merakım sure hesaplaması nasıl olacak.en son konyadaki gibi mi olacak yoksa bos bos gercek olmayan sureleremi ugrasacagız bunu bilmek istiıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    emin hocam süre ölçümü response time dahil ve hariç olmak üzere yapılacak.sonuçların dev bir led ekranda anlık yayınlanması olası.hatta büyük ihtimal pilotlar finishden geçtikden sonra printoutta alabilecekler.ve 2 hız tabelası ile gerçek hızlarıda gösternek isteniyor.önümüzdeki hafta içi bu sistem denenecek.bilgileri aldıkca bende size ileteceğim
    RACE WERKS

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya şu katılım bedeli mevzusunu fazla uzatmayın beyler imakanı olan gelir imkanı olmayan gelmez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahmet abi katılım+lisans+sigorta =250 dimi abi yanlışıım varsa düzelt 250 olarak gireceğiz demi artı bir giderimiz olacakmı (ORGANİZASYONLA ALAKALI)saygılar KOLAY GELSİN

otokonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahmet kolay gelsin abim ALLLAH yardımcın olsun. tr de drag yarışı düzenlemenin ne olduğunu anlamışındır

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    afişi ve ilanı kendi sitemde de yayınladım izninizle.. Allah kolaylık versin, çok zor bir işe girişildi, başarılı olmanız dileğiyle...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

yiğit205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vts_Power Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakın arkadaşlar 160 olacak demedim olabilri bu fiyat dedim.taşın altına org elini soktuysa sizde yapacaksınız. arzu eden gelir arzu etmeyen gelmez.herkese kapımız açık.ulusal yarışlarda biz minimum 375tl + ulaşım gibi paralar harcadık hep. neyin tepkisini gösteriosunuz?? burası bir pist deil en az 3 gün kiralamak gerekior sistemi kurmak ve kaldırmak için.siz 100 tl hesabı yaparken sahne arkasında ne paralar harcanıo düşünemiosunuz.. Ankara hipodromda yarış düzenlemek bu klüpden başkasının yapacağı iş deil.zaman sıkıştı diorsunuz biz istemezmiydik 2 ay öncesinden açıklamayı?? kış aylarından beri uğraşılıyor.izin almadan durum netleşmeden bir iptal olsa idi ne derdiniz o zaman?160 dendi 250 istenio pazarlıkmı yapıosunuz?? dün itibarı ile organizasyonla alakalı herşeyden çekildim, sebebi bende bir yarışmacı olmam ve eşitlik ilkesi gereğidir. burda yapılmayanı drag sporu adına yapan ve amacı sadece bize destek olan bir klübe yardım etmek yerine eleştirmeye kalkıorsunuz.. yarış 200tl + sigorta+lisansdır.canı isteyen gelir istemeyen gelmez..
    + 1 geldım ben
    DİMMA 205 GTİ 16 V

1.
    2.
    3.

TAM35GNY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar;

Vakti zamaninda dernek kurduk, tuzuk yazdik dag tepe gittik olcu aldik, paralar harcadik, onu yaptik bunu yaptik yine de olmadi.. Bu sene nasip oldu ilk yarisimizi duzenledik.. Ahmet abinin dedigi gibi cok emek ve para isteyen birsey.. Sponsorlarin destekleri oldugu icin fiyat makul oldu o konudaki emekleri de zaten bilen biliyor..

Bu is gonul isidir, zeka isidir, emek isidir, para isidir... Binlerce dolarlar harcanip arabalar yapiliyor, litrelerce benzin harcanip denemeler yapiliyor ayarlar yapiliyor.. Kimse kimseyi zorla yarisa sokamaz zaten. Sizlerin de kendi acinizdan masraf azalttmaya calismaniz cok normal tabiki ama, bu ise soyunan kimse burdan kar elde etmeyi dusunmez, dusunsede cebine atmak icin dusunmez, bir sonraki org.u daha iyi yapabilmek icin dusunur..

Kimsenin kotu niyeti olmadigi asikar ama bu defalik boyle olur sonrakine daha makul olur ona katilirsiniz.. Buraya yapici yorum ve fikirlerinizi belirtin ki katkiniz olsun...

Bu arada Ahmet abi organizasyon alanini yiyecek icecek satmak isteyen kisilere kiralayip ek gelir saglamayi dusundunuz mu?? Havalar ***** kofte ekmekciye ya da benzeri su kola satacak kisilere kiralayarak en kotu 1000-2000 gelir saglanabilir belki...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahmet abi yarış ile alakalı güncel ve taze bilgilerini bekliyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler günaycım bu işin içinde olan biri olarak en iyi sen anlıyosun halden. Sponsor bulabilmek adına çok farklı çalışmalarımız var.diğer yarışlarda para ödülü koymayı planlıyoruz. çalışmalarımızdan biride potansiyel sponsor kişiler için bir vip alan oluşturuldu.akşama kadar yiyecek içecek bedava olacak oranın ayrı bir kafeteryası olacak.ayrı bir özel otoparkı olacak.
    yönetmelik gönderildi.200tl+sigorta+lisans olarak yapılacak yarış.teknik kontrol içinde c.tesiden vazgeçildi ancak pazar sabah 7.30 da herkes pistte olacak.yarın gibi formu yayınlıyacaz, duyan duymayan herkese iletin cuma akşamı kayıtlar kapatılacak.
    RACE WERKS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahmet abi yarış ile alakalı taze ve güncel bilgilerini bekliyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahmet abi cuma akşamı derken gelecek cuma dimi abi yani ayın 23

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)