PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PS3 GT5 Prologue Save yardımmm

JenGoO
22-05-2011, 17:05
:o Ps3 aldım arkadaşlar içinde gt5 prologue var haftaiçi tam sürümü alcam ama alana kadar prologue ile oynamak istiyorum fakat internetten save buldum bikaçtane flash a yükleyip ps3 e nasıl aktaracaz bilenler yardımcı olursa çok sevinirim. :icon_tup:

JenGoO
22-05-2011, 17:22
Kimse bilmiyor mu yaw :( ?

iLkay
22-05-2011, 17:30
Oyunu playstation içinde daha önce açtıysan otomatik save oluşturmuştur kendisi..
Playstation 3'te games kısmında game save data klasörü vardır.. İçine atarsan olur diye tahmin ediyorum daha önce hiç denemedim ama..
Bu arada yanlış anlamış olabilirim gt5 prologue demo çıktı içinden hafta-içi gidip tam sürümünü mü alcaksın ?
Bırak onu direk Gran Turismo 5 al.. Hayat onda :)

KoramiraL
22-05-2011, 17:31
aynen GT 5 prologue yerıne git GT 5 i tam bare oynadıgına deysin :)

kurtbil
22-05-2011, 17:43
ben gecen GT5 de denedım save olayını ya beceremedım yada olmuyor.ıkıncı b kullanıcı actım kendıme oyunu acmadan oncede flash a attıgım dıger kullanıcıdakı save dosyasını kopyaladım yenı kullanıcıya ama olmadı her gt yı acmamda sıfırdan save dosyası acıyodu

JenGoO
22-05-2011, 17:49
Oyunu playstation içinde daha önce açtıysan otomatik save oluşturmuştur kendisi..
Playstation 3'te games kısmında game save data klasörü vardır.. İçine atarsan olur diye tahmin ediyorum daha önce hiç denemedim ama..
Bu arada yanlış anlamış olabilirim gt5 prologue demo çıktı içinden hafta-içi gidip tam sürümünü mü alcaksın ?
Bırak onu direk Gran Turismo 5 al.. Hayat onda :)

Alacam tabiki ilk serisinden beri oynadığım bi oyun zaten ama haftaiçi alacam çarşamba perşembe gibi, o gune kadar boşta duracağına cihaz hazır prologue varken oynamayım mi yani :D Nette bi dünya save var prologue için flash a attım bütün klasörlerde flash ın içindeki dosyaları görebiliyorum fakat birtek game dosyasında çıkmıyo dolasıyla kayıt etmiyo. Bilenler yok muuu?

iLkay
22-05-2011, 17:52
Bence boşver aç oyunu her şey kapalı ring falan dön arkadan itişli arabayla..
Alıştırma yap.. Tech ahalisi her akşam roll , ring takılıyoruz zaten :)
Çarşambe-Perşembe alınca oyunu başlarsın direk uğraşma bence hiç..

JenGoO
22-05-2011, 17:54
Bence boşver aç oyunu her şey kapalı ring falan dön arkadan itişli arabayla..
Alıştırma yap.. Tech ahalisi her akşam roll , ring takılıyoruz zaten :)
Çarşambe-Perşembe alınca oyunu başlarsın direk uğraşma bence hiç..

Alınık GT5 :D

iLkay
22-05-2011, 18:00
Ha birde yoksa oyundan daha fazla zevk almak istiyorsan bir direksiyon edin kendine eğer yoksa :)