PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Typer Sorgusu

E.ORANLI
29-08-2010, 03:53
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-civic-red-alert-type-r/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-ctr-444-28494207/detay

Arkadaşlar bu araçlar hakkında bilgisi olan varmı bi arkadasıma düşünüyoruzda ..:beuj:

STP
29-08-2010, 03:54
beyaz olan sıteden bı kardesımızın. alınabılır bı araba

slowmotion
29-08-2010, 03:59
beyaz olan adanadayken çok ciğerliydi

E.ORANLI
29-08-2010, 04:12
beyaz olan adanadayken çok ciğerliydi

şimdiki durumu nasıl acaba araç sahibi sitedenmiş yazarsa detaylı bı sekılde herseyı memnun olurum:icon_tup:

STP
29-08-2010, 04:17
dusundugunuz fıyat aralıgı ve model yılı nedır

01ASU
29-08-2010, 10:16
beyaz olan bizdeydi gayet sağlam bi araç

Bulut Y.
29-08-2010, 10:18

hayırdır satıyon mu ?

eser
29-08-2010, 10:42
hayırdır satıyon mu ?

daha değil,zamanı geldiğinde satıcak ama

yusufcan_k
29-08-2010, 12:11
beyazı tavsiye ederim ;)

E.ORANLI
29-08-2010, 12:24

Belirli bi fiyat aralıgı yok ama gidipte 38-40 mılyar ustunde bi fiyat düşünmüyoruz

kırmızıyı Listeden eledik

birde bu araçlar ustunde duruyoruz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-kazasiz-typer-57-000-km-de-29720210/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-acil-29626995/detay

sanırımbu AJH typer eski EDS Typermış arac yanlış bilgide olabilir tam bilmiyorum

fsunnetci
29-08-2010, 12:48
Belirli bi fiyat aralıgı yok ama gidipte 38-40 mılyar ustunde bi fiyat düşünmüyoruz

kırmızıyı Listeden eledik

birde bu araçlar ustunde duruyoruz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-kazasiz-typer-57-000-km-de-29720210/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-acil-29626995/detay

sanırımbu AJH typer eski EDS Typermış arac yanlış bilgide olabilir tam bilmiyorum
Doğru bilgi evet eski EDS Tunanın araç Rolling Kralı:D

OmeR-FE
29-08-2010, 13:02
AJH uygun fiyatlı ve düzgün duruyor.
UE'de tavsiyemdir.

Type-R
29-08-2010, 13:41
Plakası kapalı olan siyah type-Rdan uzak durun. Forumda konusu çok geçti.

Göki,ZD
29-08-2010, 13:49
Plakası kapalı olan siyah type-Rdan uzak durun. Forumdada çok konusu geçti.

konusu çok geçince uzak mı duruluyor ?

amma çok biliyosunuz, bugune kadar mehmet dısında arabaya gelip bakan olmadı( ki mehmeti ben götürdüm o zamanlar sahibinden.com da ilanı yoktu 1 ay sonra koyuldu) herkes telefonda arkadaşıma bakıyorum ciddi alıcıyım vs vs alıcak adam gelip bakar fuzuli konuşmayın, bu arabada neyin ne oldugunu zaten sahibi söylüyor ve siteye yıllardır üye herkes tarafındna tanınan birisi, az laf çok icraat, şimdi bende burda çok iyi giden reklamı bol olan typer ların kaza boyalarını söyliyim mi hani o çok iyi gidiyor dediğiniz typer ların..

Arabanın sağ airbaglerinin açılmış oldugunu ve sağ çamurlugunda ile ilgili sorn oldugunu söylüyor, ha bide arayan salaklardan birisi diyorki arabanın tavanı neden carfbon kaplı, piyasada tavanı kaputu bagajı carbon yada folyo kaplı olan bi dünya araba var. Araba adamın istediğini yapar dikiz aynalarıda carbon kaplı ne var bunda...

Bide yazmıyım diyorumda hep konusu geçiyor, aracın sahibi servise göstermem diyor lafı, yok öyle birşey... bu araç üsküdarda dükkanda duruyor, karşıdan aranıyor diyorki radar honda ya gösterelim, sahibide diyorki ben radar madar tanımam, gel burda ayışıgı mutluhan var oraya gidelim, yetkili servis dururken radar honda kimdir arkadaşım ?hadi geldi radara almakdan vazgeçtin dönüş yolunda birisi geldi patladı bu arabaya yada gelirken ne olucak ? işinize gelince yektiki servis işinize gelmeyince *** atar boş boş konusursunuz..

+ olarak bi daha araç sahibi hakkında önceki konulardaki gibi cins ters yazılırsa söverim, siz daha typer nedir bilmezken adam 2004 de typera biniyordu.

aslında araç sahibi cins bide dengesiz o fazla bilmeden konusanlara söyliyim maddi manevi hasar açar sizde. boş boş konuşmayın..

Type-R
29-08-2010, 14:06
Arkadaş nedir bu öfke kızgınlık.. Adam soruyo nedir ne değildir ben sadece gördüğümü söyledim biçok konusu açıldı gidip bakan eden oldu buraya paylaştılar ki bunu biliyoruz. Bi araba hakkında iyi kötü yorum olacak nie bunu hazmedemiyenler var ki? Herkez birbirinin kılıncını çekiyor. Arkadaş konu açmış soruyor ben gördüklerimi okuduklarımı söylerim. Ondan sonra kendisine kalmış gidip gösterip sorabilir.:icon_tup:

Göki,ZD
29-08-2010, 14:07
Bu araba için şöyle böyle diyenler 1 kere gelip arabaya baktılarmı acaba ? bu arabaya mehmet dısında gelip bakan olmadı.. Mehmet de zaten airbaglerin ve sağ çamurlugu biliyor... EeEe o zaman nerden biliyosunuzda uzak dur o araba pert kötü kaka gibi kelimeler kullanıyorsunuz açıklarmısınız millet cevap bekliyoruz...

Göki,ZD
29-08-2010, 14:09
Arkadaş nedir bu öfke kızgınlık.. Adam soruyo nedir ne değildir ben sadece gördüğümü söyledim biçok konusu açıldı gidip bakan eden oldu buraya paylaştılar ki bunu biliyoruz. Bi araba hakkında iyi kötü yorum olacak nie bunu hazmedemiyenler var ki? Herkez birbirinin kılıncını çekiyor. Arkadaş konu açmış soruyor ben gördüklerimi okuduklarımı söylerim. Ondan sonra kendisine kalmış gidip gösterip sorabilir.:icon_tup:

Sen gelip arabayı gördün mü yada bi arkadaşın gidip bakmışmı arabaya? bak ne diyorum yazılanları iyi oku bu arabaya mehmet dısında kimse gelip bakmadı. adam tok satıcı umurunda değil satılıp satılmaması.. sen bilmediğin araba için burda bilmeden konusuyosun laf denince neden savunmaya geçiyorsun şimdi. kızarım tabi bilip bilmeden araba hakkında konusuluyor, bir kere birisi gelip baksa gam yemicem.

Type-R
29-08-2010, 14:12
Sen gelip arabayı gördün mü yada bi arkadaşın gidip bakmışmı arabaya? bak ne diyorum yazılanları iyi oku bu arabaya mehmet dısında kimse gelip bakmadı. adam tok satıcı umurunda değil satılıp satılmaması.. sen bilmediğin araba için burda bilmeden konusuyosun laf denince neden savunmaya geçiyorsun şimdi. kızarım tabi bilip bilmeden araba hakkında konusuluyor, bir kere birisi gelip baksa gam yemicem.Ya göki benim bilmeme gerek yok mehmet burda söyledi + - leri konuyu bulabilirsem paylaşacam konuyu açan arkadaşda okusun en azından fikir edinir.:)

Göki,ZD
29-08-2010, 14:16
Ya göki benim bilmeme gerek yok mehmet burda söyledi + - leri konuyu bulabilirsem paylaşacam konuyu açan arkadaşda okusun en azından fikir edinir.:)

ee sahibide söylüyor zaten, mehmete kim söyledi arabada olanları ? mehmet arabaya mı baktırdı götürüp HAYIR.. sahibinin lafına göre haraket etti, bikaç daha typer bakıyorum nasip kısmet dedi jap ı aldı, mehmet almayınca yada dediğinde kötümü oluyor bu araba ? mehmet in aldıgı araba çok mu temizdi sanki, jap yukarı jap aşağı, illa insanların arabası hakkında konusturucaksınız. adam bişeyi saklasa arabada anlıcam bu dediklerinizide, adam açık açık söylüyor arabada olanları..

Yigit-Y
29-08-2010, 14:18

amma çok biliyosunuz, bugune kadar mehmet dısında arabaya gelip bakan olmadı( ki mehmeti ben götürdüm o zamanlar sahibinden.com da ilanı yoktu 1 ay sonra koyuldu) herkes telefonda arkadaşıma bakıyorum ciddi alıcıyım vs vs alıcak adam gelip bakar fuzuli konuşmayın, bu arabada neyin ne oldugunu zaten sahibi söylüyor ve siteye yıllardır üye herkes tarafındna tanınan birisi, az laf çok icraat, şimdi bende burda çok iyi giden reklamı bol olan typer ların kaza boyalarını söyliyim mi hani o çok iyi gidiyor dediğiniz typer ların..

Arabanın sağ airbaglerinin açılmış oldugunu ve sağ çamurlugunda ile ilgili sorn oldugunu söylüyor, ha bide arayan salaklardan birisi diyorki arabanın tavanı neden carfbon kaplı, piyasada tavanı kaputu bagajı carbon yada folyo kaplı olan bi dünya araba var. Araba adamın istediğini yapar dikiz aynalarıda carbon kaplı ne var bunda...

Bide yazmıyım diyorumda hep konusu geçiyor, aracın sahibi servise göstermem diyor lafı, yok öyle birşey... bu araç üsküdarda dükkanda duruyor, karşıdan aranıyor diyorki radar honda ya gösterelim, sahibide diyorki ben radar madar tanımam, gel burda ayışıgı mutluhan var oraya gidelim, yetkili servis dururken radar honda kimdir arkadaşım ?hadi geldi radara almakdan vazgeçtin dönüş yolunda birisi geldi patladı bu arabaya yada gelirken ne olucak ? işinize gelince yektiki servis işinize gelmeyince *** atar boş boş konusursunuz..

+ olarak bi daha araç sahibi hakkında önceki konulardaki gibi cins ters yazılırsa söverim, siz daha typer nedir bilmezken adam 2004 de typera biniyordu.

aslında araç sahibi cins bide dengesiz o fazla bilmeden konusanlara söyliyim maddi manevi hasar açar sizde. boş boş konuşmayın..

ben aslında bu durumu seviyorum :) araç hakkında ileri geri konuşuluyor gidip bakıyorum sallamasyon bilgiler olduğu meydana çıkıyor uygun rakama almış oluyoruz...

aldığım s2000 taklalı dediler aracın kazası yok :hehe:

Göki,ZD
29-08-2010, 14:22
ben aslında bu durumu seviyorum :) araç hakkında ileri geri konuşuluyor gidip bakıyorum sallamasyon bilgiler olduğu meydana çıkıyor uygun rakama almış oluyoruz...

aldığım s2000 taklalı dediler aracın kazası yok :hehe:

yiğit merak etme aracın sahibi senin yaşın kadar araba satmıştır, sen daha typer ne diye bilmezken o typerını satmıştı gelip ucuza kapatma lüksün olamaz, UA zekiyi çoğu kişi tanır, nasıl bi insan oldugunuda bilir, sıkıntı etmiyor adam satılmış satılmamış..

Ya bi Allah'ın kulu gelip baksa arabada sahibinin dediği dısında bişe çıksa tamam dicemde kimse gelmiyor günde 10 kişi arıyor arkadaşıma bakıyorum ciddi alıcıyım, arabamı satıyorum alıcam yeter amk, terbiyesizliğin luzumu yok, illa bi arabanın iyi olması için rollinglerde olmasımı gerekiyor birilerine saplamasımı gerekiyor?

neymiş radar hondaya baktıralım kim radar arkadaşım özel servis, gel adam yetkili servise gidelim diyor araba ile ayışıgı arasında 400 metre var adam dükkanından çıkartıcak arabayı 60 km yol gidicek yok ne daha neler.. istanbulda ayışıgı mutluhan damla dısında kaç tane yetkili honda sevisi var insanların gittiği..

Yigit-Y
29-08-2010, 14:24
Ya bi Allah'ın kulu gelip baksa arabada sahibinin dediği dısında bişe çıksa tamam dicemde kimse gelmiyor günde 10 kişi arıyor arkadaşıma bakıyorum ciddi alıcıyım, arabamı satıyorum alıcam yeter amk, terbiyesizliğin luzumu yok, illa bi arabanın iyi olması için rollinglerde olmasımı gerekiyor birilerine saplamasımı gerekiyor?

neymiş radar hondaya baktıralım kim radar arkadaşım özel servis, gel adam yetkili servise gidelim diyor araba ile ayışıgı arasında 400 metre var adam dükkanından çıkartıcak arabayı 60 km yol gidicek yok ne daha neler.. istanbulda ayışıgı mutluhan damla dısında kaç tane yetkili honda sevisi var insanların gittiği..

saplamazsa olmaz abi :D şaka bir yana ciddi isen gelir bakarsın kafana yatarsa pazarlığını yapar alırsın olay budur ;)

E.ORANLI
29-08-2010, 14:27
göki yazılarında haklısın bilgi sahibi olmadan herkez farklı şeyler yazıyor farklı bilgiler veriyolar biz 37.500'a 2004 STI'ı alırken herkez yok kazası var yok osu var yok busu var dediler arabayı bız hiç baktırmadan direk aldık tombala hesabı yanı ne cıkarsa bahtımıza diye, çünkü aracın sahibi paraya sıkısıktı aracı gittik aldık bursaya getirdik servise soktuk arabada sadece sag ön camurluk değişikliği dışında hiç bir ne parça boya nede değişen cıktı, bi araç hakkın net bi bilgiye sahip olmadan yazılması cok yanlış bişi yazılan çizilenlerin hepsi doğru cıksaydı eğerki gerçekten temiz arabaya binilmesi cok güç olurdu.

Yigit-Y
29-08-2010, 14:29
göki yazılarında haklısın bilgi sahibi olmadan herkez farklı şeyler yazıyor farklı bilgiler veriyolar biz 37.500'a 2004 STI'ı alırken herkez yok kazası var yok osu var yok busu var dediler arabayı bız hiç baktırmadan direk aldık tombala hesabı yanı ne cıkarsa bahtımıza diye, çünkü aracın sahibi paraya sıkısıktı aracı gittik aldık bursaya getirdik servise soktuk arabada sadece sag ön camurluk değişikliği dışında hiç bir ne parça boya nede değişen cıktı, bi araç hakkın net bi bilgiye sahip olmadan yazılması cok yanlış bişi yazılan çizilenlerin hepsi doğru cıksaydı eğerki gerçekten temiz arabaya binilmesi cok güç olurdu.

STİ sahibi Gökhan mıydı acaba ?

eser
29-08-2010, 14:29

kim ne derse desin bence gayet te derli toplu güzel duran bir araba bence ilanlardaki sayılı alınıcak typer lardan biri

E.ORANLI
29-08-2010, 14:30
saplamazsa olmaz abi :D şaka bir yana ciddi isen gelir bakarsın kafana yatarsa pazarlığını yapar alırsın olay budur ;)

şuanda 3 tane typer var 2si istanbulda teki kayseride

istanbuldakilere bu hafta içersinde gidip bakıcaz

AJH typer birde bu plakası kapalı olan typer.

kayseridekide onurun typeri onuda bu istanbuldaki typerlere baktıktan sonra gidicez.

3 aracada baktıktan sonra 3ununde bilgilerini + ve - lerini göz önünde bulundurarak bi karsılastırma yapıcaz ona davranıcaz.

E.ORANLI
29-08-2010, 14:31
STİ sahibi Gökhan mıydı acaba ?

yok değil fikri die yakın bi arkadasım

Yigit-Y
29-08-2010, 14:33

kayseridekide onurun typeri onuda bu istanbuldaki typerlere baktıktan sonra gidicez.

3 aracada baktıktan sonra 3ununde bilgilerini + ve - lerini göz önünde bulundurarak bi karsılastırma yapıcaz ona davranıcaz.

Araçlara bakacağızdan dolayı +- leri bu konuya yazarsanız alacak kişilerin zaman kaybının giderilmesi adına güzel bir paylaşım olur.

İnş. istediğiniz şartlara uygun aracı alabilirsiniz..

yok değil fikri die yakın bi arkadasım

bir arkadaşım 2 sene önce o rakama satmıştı pert kaydı vardı çünkü ondan sordum...

eser
29-08-2010, 14:35

kayserideki beyaz olan da guzel bir araba plakası kapalı olan da düzgün duruyor,AJH de geçirdiği kazadan sonra çok guzel toplandı oda alınabilecek bir araç

Göki,ZD
29-08-2010, 14:39
Madem kız oğlan kız typer isteyenler zamanında typer arayanlar neden HKA yı almadı ? yada enes satsa 40 lı rakamlar isticek, ne olucak o zaman ? gidip kazası olan boyası olan typer mı bakıcaksınız? ne oldu temiz araba arayan zihniyete ? :) ne kadar ekmek o kadar köfte hatırlatayım...

Yigit-Y
29-08-2010, 14:41
Madem kız oğlan kız typer isteyenler zamanında typer arayanlar neden HKA yı almadı ? yada enes satsa 40 lı rakamlar isticek, ne olucak o zaman ? gidip kazası olan boyası olan typer mı bakıcaksınız? ne oldu temiz araba arayan zihniyete ? :) ne kadar ekmek o kadar köfte hatırlatayım...

aynen öyle :icon_tup:

E.ORANLI
29-08-2010, 14:42
Araçlara bakacağızdan dolayı +- leri bu konuya yazarsanız alacak kişilerin zaman kaybının giderilmesi adına güzel bir paylaşım olur.

İnş. istediğiniz şartlara uygun aracı alabilirsiniz..

bir arkadaşım 2 sene önce o rakama satmıştı pert kaydı vardı çünkü ondan sordum...

inş. kafamıza göre uygun bi typer buluruz ki zaten biz typeri alırsak ne roll için nede arabanın canını almak ıcın almıcaz değişiklik olsun hondanın tadını alalım dıye alıcaz kapıda stı var golf mk3 gtı okan kocun eski rally arabası hondayada dün gece sardık sağolsun bursaya gelen 34 VB 679 typer var onun yuzunden typere iyice ısındık nedeni ise temiz diri duruşuydu Hayırlısı olsun inş. kafamıza göre bitane typer buluruz sizlerin yardımıyla

bu stı'ı alalı 2.5 seneyı geçkin bi sure oldu motor içi cosworth hersyı daha saglıklı konuma getırıldı.

Safak
29-08-2010, 14:42
Memur emeklisinden Lada vega, R19 falan bakın bence... Hem hesaplı hem de onların hatasızı çıkıyor...

E.ORANLI
29-08-2010, 14:43
kayserideki beyaz olan da guzel bir araba plakası kapalı olan da düzgün duruyor,AJH de geçirdiği kazadan sonra çok guzel toplandı oda alınabilecek bir araç

kayserideki beyaz kaplı olan 4. seçenek gibi gorunuyor suanda bize.

E.ORANLI
29-08-2010, 14:45

dediğinnde haklısın egerki araç gerçekten temiz ise ki zaten TR'de olan typerlerin sayısı belli kımlerde olduguda belli 40+ bi fiyat dahi istese verilir kanımca.

fastkamil
29-08-2010, 14:48
Bu kazasız araba sevdasına anlam veremiyorum ,

Kapımızdan kendimi bildim bileli 30 tane araba geldi geçti. Son 4 tanesini ben aldım sattım aldığım arabalar komple boyalı 1-2 parçası değişmiş arabalardı. Piyasasının altında aldım(satan kişinin malını öldürmeyecek kadar). Hevesimi aldım sattım arkadaşlar kazadır bu sizde yapabilirsiniz. Yeterki aldığınız araba düzgün olsun satan adam dürüst olsun. Malın hakkı verilir alınır. 40 lira verir boyasız kazasız araba alırsın biri gelir parkederken takar , yada eksoz yapıcam dersin bodozlama girersin verdiğin 10 lira boşa gider.Yada araban kızdır kaza yapmıyım diye panik atak olursun.

Type-R gibi bi arabayı sorgulamanız bu sitede yanlış ben arkadaşımın arabasına kötü demem kısaca herkes tanıdığı adamı kollar.

Kısacası bırakalım artık kız oğlan kız triplerini alın şasesine kulesine baktırın rot balansa götürün değerlerini okutun.Kaportacıya gösterin taklası varmı diye Hakkı neyse verin alın.

mehzent
29-08-2010, 14:55
arkadaslar ben gıdıp o plakası kapalı olana baktım gokı getırdı benı araba benım gozume hos gelmedı sadece cunku ben kırmızı alıcam dıye yazdım aklıma ben o arabada neler oldugunu bılıyorum ama hıc bır mesajımda goremezsınız yok aırbagı acık falan dıye kımsenın malını kımse reklam yapmaması gerek eger bırı gercekten nıyetlıyse pm ataarak solersın ben hangı typerda ne var tek tek bılıyorum sımdı hepsını copmu yapıyım he ama sunu solıyım su kulaktan dolmayla araba almıycaksın gıdıp kendın bakıacksın....

mehzent
29-08-2010, 14:59
ayrıca ben gorusumu solıyım bu konu ıs olsun dıye acılmıs gıbı gelıyor bana gercekcı gıbı degıl cunku yazılan postlara bakarsak laf olsun dıye konusuluyor madem 40 lıra verırım edrım dıyosun gıt SKN yı al onuda sormana gerek yok herhalde...

KingoAtmo
29-08-2010, 14:59
Bu kazasız araba sevdasına anlam veremiyorum ,

Kapımızdan kendimi bildim bileli 30 tane araba geldi geçti. Son 4 tanesini ben aldım sattım aldığım arabalar komple boyalı 1-2 parçası değişmiş arabalardı. Piyasasının altında aldım(satan kişinin malını öldürmeyecek kadar). Hevesimi aldım sattım arkadaşlar kazadır bu sizde yapabilirsiniz. Yeterki aldığınız araba düzgün olsun satan adam dürüst olsun. Malın hakkı verilir alınır. 40 lira verir boyasız kazasız araba alırsın biri gelir parkederken takar , yada eksoz yapıcam dersin bodozlama girersin verdiğin 10 lira boşa gider.Yada araban kızdır kaza yapmıyım diye panik atak olursun.

Type-R gibi bi arabayı sorgulamanız bu sitede yanlış ben arkadaşımın arabasına kötü demem kısaca herkes tanıdığı adamı kollar.

Kısacası bırakalım artık kız oğlan kız triplerini alın şasesine kulesine baktırın rot balansa götürün değerlerini okutun.Kaportacıya gösterin taklası varmı diye Hakkı neyse verin alın.

Bende kazasız arabaya binmek isteyenleri anlayamayanlara, hayret ediyorum :heyoo:

E.ORANLI
29-08-2010, 15:02
40 lira sknye vermem açıkcası uçuk bi rakam çünkü.

fastkamil
29-08-2010, 15:04
Bende kazasız arabaya binmek isteyenleri anlayamayanlara, hayret ediyorum :heyoo:

O zaman paraya kıyar sıfır fn2 alır yada 40 lira verir kazasız alır :heyoo:

KingoAtmo
29-08-2010, 15:13
aynen arabanı parana göre ayarlayacan

mehzent
29-08-2010, 15:19
ya buraya hıtt olmak ıcınmı actın bu konuyu

O mesajını neden edıtledın skn ıle vb ne alaka kolpha kolpha konular acmayın eger ıs bıtırecksenız konu acın kımse salak degıl typera 40 bın vercek adam su an gıder skn yı alır burda sacma sapan konusmaz

E.ORANLI
29-08-2010, 15:36
ya buraya hıtt olmak ıcınmı actın bu konuyu

O mesajını neden edıtledın skn ıle vb ne alaka kolpha kolpha konular acmayın eger ıs bıtırecksenız konu acın kımse salak degıl typera 40 bın vercek adam su an gıder skn yı alır burda sacma sapan konusmaz

neyın hiti olcam sacma sacma konusmayın Allah askına bilmediğimizden konu acıyorum buraya BİLGİNİZ vardır diye. yanlışlarımı düzeltin bende ona göre hareket ediyim kolpalık ne alakası var cok yanlış konusuyorsun.

Low-Rider
29-08-2010, 15:39
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=57946&highlight=type-r+sorgu&page=14

siyah type r ın konusu fazla birşey yok ama bakarsın yinede

araba sorgusu açmak ne zamandan beri sorun olduda şimdi yadırgıyorsunuz??

mehzent
29-08-2010, 15:46
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=57946&highlight=type-r+sorgu&page=14

40 bınlıra verırım dıyım lıstesınde vtc typer varsa ve skn ıle vb yı kıyaslıyorsa gayet yadırgancak bı hareket ozgur

E.ORANLI
29-08-2010, 15:51
40 bınlıra verırım dıyım lıstesınde vtc typer varsa ve skn ıle vb yı kıyaslıyorsa gayet yadırgancak bı hareket ozgur

tekrardan söylüyorum BİLGİNİZ vardır diye buraya konuyu actım ve ılk sordugum araç kırmızı typerdı iyi msjlar gelmedı dırek elendı araç..

neden her konu acıldıgında tartısma konusu cıkartıyorsunuz kendınıze.. sıkıntısız rahat bı sekılde cevap vermıyorsunuz

Göki,ZD
29-08-2010, 15:51

o konuda bile bişey yok HDF konusulmuş başka birşey yok, konuyu açan kişinin arkadaşı gelmiş mi ? HAYIR ne oldu arkadaşı typer alıyordu laf sadece..

xenomorph aracın sahibi ters demişsin sen çok düzgünmüsün ?, eminim radar hondaya götürelim diyen sensindir.. radar honda kim arkadaşım bu kadar açık söylüyorum, sen arabayı görmeden telefonda pazarlıga kalkısırsan adam seninle neden muhattab olsun yada kalkıp git gel 100 km yol kat etsin ? adamın işi bu günde kaç kişi arıyor 2 lira eksiğim kaldı ay sonu alıcam arabamı satınca alıcam diyenlerle karşılaşıyor.. bu arabaya mehmet in dısında kimse gelip bakmamıştır yine söylüyorum.. kim gelip baktıda bu arabaya *** atıyor???

Bu durumda arabayı boklayan mehzent oluyor.. Mehmet ne iş kanka niye bokluyorsun arabayı :D:D:D

E.ORANLI
29-08-2010, 15:54
o konuda bile bişey yok HDF konusulmuş başka birşey yok, konuyu açan kişinin arkadaşı gelmiş mi ? HAYIR ne oldu arkadaşı typer alıyordu laf sadece..

xenomorph aracın sahibi ters demişsin sen çok düzgünmüsün ?, eminim radar hondaya götürelim diyen sensindir.. radar honda kim arkadaşım bu kadar açık söylüyorum, sen arabayı görmeden telefonda pazarlıga kalkısırsan adam seninle neden muhattab olsun yada kalkıp git gel 100 km yol kat etsin ? adamın işi bu günde kaç kişi arıyor 2 lira eksiğim kaldı ay sonu alıcam arabamı satınca alıcam diyenlerle karşılaşıyor.. bu arabaya mehmet in dısında kimse gelip bakmamıştır yine söylüyorum.. kim gelip baktıda bu arabaya *** atıyor???

Bu durumda arabayı boklayan mehzent oluyor.. Mehmet ne iş kanka niye bokluyorsun arabayı :D:D:D

:heyoo::heyoo: ne önyargılısınız arkadaş anlamıyorum sizi.. bi konu açtık bilgi alalım diye yapılanlara bak..

Ludacris
29-08-2010, 15:58
E.ORANLI Okan Koçu tanırmısın ?
Ondaki Wrx i hakkından bilgin varmı. J 7777

E.ORANLI
29-08-2010, 16:01

eskiden çok az vardı muhabbetim şimdi TR değil kendisi işlerinin yogunludan tr'yegelmeye vakti yok

ne gibi bi bilgi ?

F.Esen
29-08-2010, 16:04

Ergin benim için açtı bu konuyu buraya arkadaşım SKn ylede iletişim kurdum arkadaşa takaslı alayım dedim nakit olarak satmak istediğini söyledi hani siz diosunuz yha anadoludan avrupaya arabayı nasıl götüreyim edeyim falan die ben bursadan kalkıp istanbula gelicem gerekirse 2 3 gün kalıcam araçlara bakıcam olmadı kayseriye gidicem araca bakıcam ben zaten bu zamn zarfı icinde zaten yeterince zaman ve nakit kaybedicem... 2 sene önce STI almak içinde istanbula geldiğimde 1 hafta kaldım ve sonunda verdim parayı aldım geldim kalkıp şimdi neden herkez burda yok kolpa ıvır zıvır tafraları atıo...

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim bu arada TYPeR hakkında bilgim olmayan bi araç ve akşam eski vb yi biraz inceleme ve görme şansım oldu garajımda bitanede honda olsun istedim...

F.Esen
29-08-2010, 16:06

Okan koç benim antrenörüm ve manevi abimdir yurt dışına gidene kadarda beraber güzel işler yaptık bursada wrx ile ilgili nasıl biş bilgiye ihtiyacın var__?

Xenomorph
29-08-2010, 16:08

ben adamı nerden baksan 3 4 ay once aradım konustum ıste boyalı falan dedı tmm dedım pekı dedım ben ıstedıgım servıse goturebılırmıyım dıye...oda burda yetkılı servıse goturelım demıstı..bende karsıya radara gotursek olurmu demıstım..adamda tersledi beni...sonuçta ben sordum sadece ama goturemeyız dese olurdu bende kapatırdım telefonu sonucta ben aracı gormeye gıdıcektım sonra bakıcaktım en son kendı bıldıgım guvendıgım servıse goturecektım...mutluhan'ın degısenlı arabaya kusursuz dedıgınıde duymustum bu forumda...ben sadece kendı guvendıgım servıse goturmek ıstedım adamda olmaz kardesım burda ıstedıgın yetkılı servıse gosterelım gezdıremem arabamı yerıne...o vursa nolcak bu vursa nolcak dıye tersleyınce bende ters bı adam yazdım arabayı falan kotulemedım zaten yazımdada ters bı adam yazdım

Ludacris
29-08-2010, 16:13
eskiden dükkanda falan görüşürdük Ismail varken yanında. Göremiyordum bu aralar dışarı çıkıcaktı ama çıktığından haberim yoktu. ismi geçince sormak istedim.
Wrx i nerelerde hiç haberim yokta soramadım
Izmirdeki askeriye ile anlaşmadan sonra biraz sıkıntı yaşamıştı

Göki,ZD
29-08-2010, 16:16
ben adamı nerden baksan 3 4 ay once aradım konustum ıste boyalı falan dedı tmm dedım pekı dedım ben ıstedıgım servıse goturebılırmıyım dıye...oda burda yetkılı servıse goturelım demıstı..bende karsıya radara gotursek olurmu demıstım..adamda tersledi beni...sonuçta ben sordum sadece ama goturemeyız dese olurdu bende kapatırdım telefonu sonucta ben aracı gormeye gıdıcektım sonra bakıcaktım en son kendı bıldıgım guvendıgım servıse goturecektım...mutluhan'ın degısenlı arabaya kusursuz dedıgınıde duymustum bu forumda...ben sadece kendı guvendıgım servıse goturmek ıstedım adamda olmaz kardesım burda ıstedıgın yetkılı servıse gosterelım gezdıremem arabamı yerıne...o vursa nolcak bu vursa nolcak dıye tersleyınce bende ters bı adam yazdım arabayı falan kotulemedım zaten yazımdada ters bı adam yazdım

Bi aracı istiyorsan ustanı alıp gidersin, eğer içine yatarsa bi kapora verirsin tam kontrolunu yapar ağır bi kusur çıkmadıgı sürece alırsın . bu genel olarak böyledir.. ama bi laf üstüne adam arabayı çıkartıp o kadar yolu kat etmez ya yolda basına birşey geldi ?

peki sen satıcı olsan 100 km den fazla yol kat edermisin ? 400 metre yanında yetkili servis ayışığı varsa 5 km ötende damla 10 km ötende mutluhan varsa sana böyle teklif edilse gidermisin ?

Göki,ZD
29-08-2010, 16:20
ya bu dediklerimde ters yanlış olan birşey varsa biri çıkıp söylesin, yanlış diyorsunuz diye..Bu arabaya kimse gelip bakmıyor, herkes telefonda hava atıyor alıcam edicem diye vs vs arabada olanları sahibi söylüyor gizli kapaklı iş yok.. o zaman buna, ya arkadaş ne lahana tursusu denmez mi ?

Type-R
29-08-2010, 16:21
Bi aracı istiyorsan ustanı alıp gidersin, eğer içine yatarsa bi kapora verirsin tam kontrolunu yapar ağır bi kusur çıkmadıgı sürece alırsın . bu genel olarak böyledir.. ama bi laf üstüne adam arabayı çıkartıp o kadar yolu kat etmez ya yolda basına birşey geldi ?

peki sen satıcı olsan 100 km den fazla yol kat edermisin ? 400 metre yanında yetkili servis ayışığı varsa 5 km ötende damla 10 km ötende mutluhan varsa sana böyle teklif edilse gidermisin ?vay arkadaşşşş yaaa neredeyse yolda giderken motor kıracak araba vay efendim kaza yapar vay efendim bi yere vurur yok başına bişe gelir olacakta varsa zaten olur bırakın bu avukatlığı yaaaa bişeyleri çok abartıyosunuzz

Xenomorph
29-08-2010, 16:21

peki sen satıcı olsan 100 km den fazla yol kat edermisin ? 400 metre yanında yetkili servis ayışığı varsa 5 km ötende damla 10 km ötende mutluhan varsa sana böyle teklif edilse gidermisin ?

laf üzerine değilki ben gıdıcektım sadece gıtmeden once gostermek konusunda emın olmak ıcın sormustum...lafla olmaz tabikide..

ben 2 aracımıda istenilen yere götürdüm gösterdim öyle sattım vallahi..hatta söyle söylim adamın teki gece yarısı aradı abi sabah geliyoruz diye gösterebilirmiyiz diye ilandada yazıyordu gel dedim sıkıntı yok...sabah geldı baktım duzgun adam besıktas'taydık..adam abı bostancı'ya gıdebılırmıyız dedı verdı kaporasını gıttık baktırdık..verdım orda aracı..daha oncekınıde besıktas'tan haramıdere'ye goturmustum..orda onuda verdım

aman neyse göki ben aracı kotulemedım alan alsın almayan almasın ben sırf bu polımler yuzunden 0 arac alıyorum...vallahi alanada satanada hayırlı olsun artık

Göki,ZD
29-08-2010, 16:23
vay arkadaşşşş yaaa neredeyse yolda giderken motor kıracak araba vay efendim kaza yapar vay efendim bi yere vurur yok başına bişe gelir olacakta varsa zaten olur bırakın bu avukatlığı yaaaa bişeyleri çok abartıyosunuzz

Sen istanbul trafini biliyormusunda konusuyorsun? senin karın ağrın ne, sana giren çıkan ne. görmediğin bilmediğin bi araba hakkında yorum yapıyorsun.

Xenomorph
29-08-2010, 16:23
bu arada sordum gıtmeden gosterebılırmıyız dıye oda hayır dıyınce gıtmedım abı nedır yanı...sankı araba taklalı dedım :D gıttım baktım dedım :D

Type-R
29-08-2010, 16:28
Sen istanbul trafini biliyormusunda konusuyorsun? senin karın ağrın ne, sana giren çıkan ne. görmediğin bilmediğin bi araba hakkında yorum yapıyorsun.valla ben istanbul trafiğini başının tüyü kadar biliyorum diyecemde oda yok.. Arabanın sahibi gibi gelip burda sabah beridir ahkam kesiyosun yok bozarım yok söverim kimsinn sen?? yok arbaa böyle yok araba şöyle bırakta herkez adam akıllı fikrini beyan etsin herkezin lafını sözünü kesme zorbalıkla bi yere varamassın Laflarına dikkat et terbiyeni koru.;)

Xenomorph
29-08-2010, 16:31
ben arabayı kotulemedım benıde ılgılendırmıyor...ben sadece terslendıgımı yazdım oda yanlıs anlasılmıs...onuda net bı sekılde acıkladım...yanlıs anlasılcak bırsey yok benım lafım yazdıklarım bellı...dahada bos yere sen duzgunmusun falan dersenız sahsı algılıcam meseleyı kımsenın kalbını kırmak ısteıyorum ama yeter yanı

banane elalemın tayyarından...adam tersledi telefonda onu yazdık

Göki,ZD
29-08-2010, 16:32
valla ben istanbul trafiğini başının tüyü kadar biliyorum diyecemde oda yok.. Arabanın sahibi gibi gelip burda sabah beridir ahkam kesiyosun yok bozarım yok söverim kimsinn sen?? yok arbaa böyle yok araba şöyle bırakta herkez adam akıllı fikrini beyan etsin herkezin lafını sözünü kesme zorbalıkla bi yere varamassın Laflarına dikkat et terbiyeni koru.;)

arabanın sahibiyim nerden biliyosun ? fikir beyan edebilmek için bilmek gerekir sende dahil olmak üzere yazanlar hiç birşey bilmiyorsunuz. o yüzden istediğim gibi konusurum. konusmaması gereken birisi varsa oda sensin..

ben arabayı kotulemedım benıde ılgılendırmıyor...ben sadece terslendıgımı yazdım oda yanlıs anlasılmıs...onuda net bı sekılde acıkladım...yanlıs anlasılcak bırsey yok benım lafım yazdıklarım bellı...dahada bos yere sen duzgunmusun falan dersenız sahsı algılıcam meseleyı kımsenın kalbını kırmak ısteıyorum ama yeter yanı

banane elalemın tayyarından...adam tersledi telefonda onu yazdık

Sana denmemesini istediğim bişeyi başkasına demiceksin o zaman..

Type-R
29-08-2010, 16:34
arabanın sahibiyim nerden biliyosun ? fikir beyan edebilmek için bilmek gerekir sende dahil olmak üzere yazanlar hiç birşey bilmiyorsunuz. o yüzden istediğim gibi konusurum. konusmaması gereken birisi varsa oda sensin..Konu hakkında konuşabilirsin beni ilgilendirmez.. Ama kalkıpta söverim ederim argo kelime konuşursan işin rengi değişir.. Bizde yazıyoruz yorum yapıyoruz ama senin gibi değil anlatabiliyomuyum?

Xenomorph
29-08-2010, 16:36
arabanın sahibiyim nerden biliyosun ? fikir beyan edebilmek için bilmek gerekir sende dahil olmak üzere yazanlar hiç birşey bilmiyorsunuz. o yüzden istediğim gibi konusurum. konusmaması gereken birisi varsa oda sensin..

Sana denmemesini istediğim bişeyi başkasına demiceksin o zaman..

tersledi adam bende ters yazdım bende terslesem banada ters yazsınlar nolcakkı bunda..

aman benı uzak tutun artık boyle seylerden kım neyını nasıl satıyorsa satsın ıster nasaya gostersın ıster bulvar gazetesıne...

Göki,ZD
29-08-2010, 16:37
Konu hakkında konuşabilirsin beni ilgilendirmez.. Ama kalkıpta söverim ederim argo kelime konuşursan işin rengi değişir.. Bizde yazıyoruz yorum yapıyoruz ama senin gibi değil anlatabiliyomuyum?

Olmayan ve bilinmeyen birşey için burda konusulursa bi araç kötülenirse bu mal benimse ben istediğimi derim, kim benim malımı olmayan birşeyi kötüleyebilir, beni kötü bi satıcı gibi gösterebilir ?

fastkamil
29-08-2010, 16:39
Başkasının arabasıyla rolik yapmakla başkasının arabası adına konuşmak arasında bi fark yok ikiside benim gözümde başkasının vuvuzelasıyla maça gitmek gibi bişeydir.

Cem.B
29-08-2010, 16:40
şahsi düşüncem aracımı satmak istiyosam gece 3 te arasalar gider her yerde gösteririm yeterki paradan bahsetsinler :)

göki sakin ol kanka darlanma sen pek alıp satmadığından içinde dielsin ne muabbetler var bu işte :)

Göki,ZD
29-08-2010, 16:41
şahsi düşüncem aracımı satmak istiyosam gece 3 te arasalar gider her yerde gösteririm yeterki paradan bahsetsinler :)

göki sakin ol kanka darlanma sen pek alıp satmadığından içinde dielsin ne muabbetler var bu işte :)

arayan biriside ciddi olsa tamam dicem kanka herkes laf olsun diye arıyor. bide üstüne üstlük pertingen muamelesi görüyoruz.

Type-R
29-08-2010, 16:41
Olmayan ve bilinmeyen birşey için burda konusulursa bi araç kötülenirse bu mal benimse ben istediğimi derim, kim benim malımı olmayan birşeyi kötüleyebilir, beni kötü bi satıcı gibi gösterebilir ?Mal senin olmadığına göre konuşmanın bi anlamı yok.. Bırak araba sahibi yorumlasın konuşsun.. İnsanların görüşüne, düşüncesine saygı duymalısın herşeyin bi uslubu var.

Günkut
29-08-2010, 16:43
konu cacık olmus ya beyler aracı alcak adam gidip bakar siz neyın kavgasını yada neyın tartısmasını yapıyosunuzkı adam sormus sadece varmı bilgisi olan diye bırakın tartısmayı alıcı olan madem radr radr alır şeref ustayı götürür ..

JenGoO
29-08-2010, 16:46
Kız oğlan kız typer isteyen benim aracımla ilgilenebilir.Denemesi göstermesi sorgulatması herşeyi bedava. Temiz typer istiyorum kazasız istiyorum diyosunuz hadi icraata geçin...Ben satıyorum aracımı...

Göki,ZD
29-08-2010, 16:47
Mal senin olmadığına göre konuşmanın bi anlamı yok.. Bırak araba sahibi yorumlasın konuşsun.. İnsanların görüşüne, düşüncesine saygı duymalısın herşeyin bi uslubu var.

arkadaşımın arabasını istediğim gibi savunurum, burda olmayan birşeyi söyleyip yanlış şekilde söylerseniz burda durup seyirci olmam.. ben kafama göre de yazmıyorum burda avukatlık yapmak isteseydim hukuk okurdum..

Type-R
29-08-2010, 16:48
Kız oğlan kız typer isteyen benim aracımla ilgilenebilir.Denemesi göstermesi sorgulatması herşeyi bedava. Temiz typer istiyorum kazasız istiyorum diyosunuz hadi icraata geçin...Ben satıyorum aracımı...+1 Örnek satıcı:icon_tup:

Xenomorph
29-08-2010, 16:49
o kadar para 2. el araca vercegınıze 0 lara yonelın :D hem polemıklerdende kurtulursunuz :D

zübeyir
29-08-2010, 16:51
bu arabaya gelınceye kadar ne kadar temız denen bır suru b.ktan typer var.bence kımse boş laf etmesın alan gıtsın baksın alsın.bırsey bılen varsada özelden msjlassın.

seko
29-08-2010, 16:51
bu konuların %90 ı sorgulamadan oteye gidemiyor zira piyasada cebinde parası olan type r alacam diyen adam neredeyse yok birinn kredisi cıkmaz birine babası izin vermez zaten cogunun arac kendi uzerine bile degildir hikayeden burada insanlar sonra birbirini yer :)

Günkut
29-08-2010, 16:53
bu konuların %90 ı sorgulamadan oteye gidemiyor zira piyasada cebinde parası olan type r alacam diyen adam neredeyse yok birinn kredisi cıkmaz birine babası izin vermez zaten cogunun arac kendi uzerine bile degildir hikayeden burada insanlar sonra birbirini yer :)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

JenGoO
29-08-2010, 16:55
Ya benim aracımın bir önceki plakası 34 UA 8122 dir. Şimdiki plakası 06 R 2858 dir, herkes sorgulatsın diye açtım, ha buarada benim aracımın eski sahibide zekidir, O adam kötü mal almaz satmaz benim kendisi ile muabbetim yok ama onun bindiği arabayı aldım hala da dua ediyorum tertemiz bir arac ama ne akla gitmiş mugen beyin koymuş kızıyorum :D

Xenomorph
29-08-2010, 16:57
herkes böyle açık olsa...ortada ne polm kalır ne bırsey..telefondada sorulcak bısey kalmaz kesın ve net olur gelen baktırır alır :D

JenGoO
29-08-2010, 17:05
Abi mal benim malım millet alıcak diye götünde 4 dönemem gelir parasıyla bakar eder alır gösterir çıkar gazlarız hiç sorun değil 1 gun içinde uyur 10 saat dışardan bakar benim için hiç dert değil ya yeterki icraat olsun yeterki alıcam hocam desin..arayanlarla nasıl makara yapıcağımı şaşırdım..Abi egzoz deceeemi gerçekten çakma değil demi abi mugen beyin nasıl ka-poro niye takmadın...La sanane keyfimin kahyamısın valla kaldırıcam ilandan yok efendim fotoların açısı kötüymüş ben fotografcımıyım arkadaş.Ben koymuşum ilana satıyorum gel kendi gözünle gör alıyosan al almıyosan zaman kaybo yapma valla daraldım ya ne illet bişeymiş bu k20 hastalığı :D

ibooo
29-08-2010, 17:05

diyoruz sana anlatamıyoruz:D

KingoAtmo
29-08-2010, 17:14
Başkasının arabasıyla rolik yapmakla başkasının arabası adına konuşmak arasında bi fark yok ikiside benim gözümde başkasının vuvuzelasıyla maça gitmek gibi bişeydir.

:hahaha:
ha haaa süperdi dostum

fsunnetci
29-08-2010, 17:15
En iyisini Yılmaz yaptı GNS Type R'ı sattı kimsenın haberi olmadı:hahaha:

selim bayrak
30-08-2010, 00:00
bılmeyenler ıcın yazıorum
34 AJH 21 ın sahıbı benım
numaram 0537 227 69 82 aracı bılen bılıor bılmeyende benı arar neyı var neyı yok ögrenır .

EM-RE
30-08-2010, 08:27
walla benim şahsi düşüncem ben bugun arabamı satsam biri diyecek gel şuraya 100Km uzağa gidelim gösterelim,Hayatta gidipte uğraşamam baktıgın arabadan en az 50 tane daha war siirttemıyız bir tanemı serwis war istanbul trafıgınde haa 100 km yapmısım haa burdan bursaya araba göstermeye gitmişim aynı,km boşwerin kaybediceğin zamanda aynı olur heralde.Peki hangi satıcı istanbuldan bursaya arabayı göstermeye gider?
Adam eski typer'ı rollinglerde ayırıp ayırıp gidince 3 sene önce 48 lira önümde teklif ettiler o zamanda satmadı adam arabasını,öle çakıyım gitsin düşüncede olan bir adam olsaydı 48 e UA yı verirdi.Bu bahsettiğniz adamda yolda giden ilk 106gti yolda giden ilk 306gti vardı zamanında uzakttan bakıp iç geçirdiğimiz zamanlar o adam bunlara biniyordu zaten arabadan anlamayan biri değil yani zamanında en krallarına bindi.Hepsine zamanında bindi.Çok çok kötü bir araba olsaydı alıp kendi binmezdi kazası warsa da kendinde olmadı ona ben kefilim.
Herşeyi bırakın servisi arabayı,süper 10.000Km'de bir boyasız hatasız bir typeR oldugunu varsayalım sahibi de dediğiniz gibi aynı adam yani KIL olsun.Bir taneniz bu adamın suratına karşı ne kıl adamsın arkadaşım diyebilicek cesareti bulun ben 10 senelik ehliyetimi kırarım.Ben burda arabanın durumuyla filan hiç ilgilenmiyorum typeR benlik arabada değil istesem renk renk alırdım.Ben insanlara telefonda 2 sn konuşup yorum yapmanıza kızıorum hee arabayada gider bakarsınız ben gittim baktım yada ustama gösterdim şurası söle böle dersiniz sahibi de kabul etti dersiniz 20 taklalıda olsa yazın sorun değil.Tabiki de burası bir platform,arabaların hakkında iyi kötü tabiki de yorum yapıcaksınız yada yapıcaz,atarak tutarak olmadığı zaman.Ama insanları tanımadan yetmeden yok cins yok kıl yok şu yok bu derseniz olmaz.Banada git gel 100 km yol yap deseler walla bende kılım o zaman benim arabamıda almayın.Şimdi benim arabaya'da boyalı kazalı airbagler patlamış filan diyenler çıkar şimdi aman inanmayın değişen boya yok sadece bagaj kapağımda extradan gelen boya ustune yapılmıs boya war hee yok artık deve diyenlere de resimleri mevcut diyim.

Mr.K
30-08-2010, 08:52
Kucuklukten beri birlikte buyumus,yasamis insan tabiki kardesinin arabasini savunucak.El ipiyle gerdege girip rolling yapmak baska,kardesinin arabasini savunmak baska.En azindan biri kardesinin arabasini savunuyo,diger kisi hala manuel takiliyo,el elde ba$ ba$ta..Savunabilinicek bisey yok,sen gidipte 'Plakası kapalı olan siyah type-Rdan uzak durun.' dersen tabiki tepki toplarsin ustune,onun yerine gidipte ,plakasi kapali olan arac icin forumda bircok konu mevcut .... .... .... .... bunlarda linkleri diyip paylassan boyle olurmu ? olmaz ;) Hadi kolay gelsin.

306gti
30-08-2010, 10:28
bastan sona okudumda göki de hakli sorgulayanlarda göki nin kizdigi olay yakın bildigi arabayi ve arkadasinin arabasini olmayan seylerle gelip kimse bakmadan burda camur atmak.alacak olan adam bakar baktirir gorduklerini buraya yazar.oyle her konu acana burda bilen bilmeyen sallarsa isin rengi boyle degisiyo.benim 306gti yi avrupa yakasindan birisi aradi tuzladan maslaga baktirirmiyiz dedi benzinini koyarim dedi yok dedim tamam sen bilirsin dedi kapattı.

EM-RE
30-08-2010, 12:07
bastan sona okudumda göki de hakli sorgulayanlarda göki nin kizdigi olay yakın bildigi arabayi ve arkadasinin arabasini olmayan seylerle gelip kimse bakmadan burda camur atmak.alacak olan adam bakar baktirir gorduklerini buraya yazar.oyle her konu acana burda bilen bilmeyen sallarsa isin rengi boyle degisiyo.benim 306gti yi avrupa yakasindan birisi aradi tuzladan maslaga baktirirmiyiz dedi benzinini koyarim dedi yok dedim tamam sen bilirsin dedi kapattı.

Onun zaten alıcağı yokmuş,benim en son aldığım m3 te avrupa yakasındaydı ustamı aldım motorunu dinledi altına üstüne baktı kaportasıyla göz ucuyla bakıp tamamdır dedi.Ordan çıktık kosiflerde tanıdıgım wardı orda a dan z ye rapor hazırlanarak bakıldı okay verildi.Sonra benim kıllıgımdan mavi servisede götürüp gösterdim ve aLdım.Ama ilk ustamla gittim o tamam güzel dedi,kaparosını bıraktım.Ciddi oldugumu görünce zaten yardımcıda oldular sonradan.Babamın jeepini antalyadan ustamla aldım getirdim.Bizmi salağız insanlarmı akıllı anlamadım.

kifanhom
30-08-2010, 16:36
ergin kasko kayıtlarına bak abicim. ben de arıyorum typer biliyorsun.
40 lira yazılan araçta 16700 lira hasar kaydı çıktı, siyah bir typer da 22000 lira hasar kaydı çıktı.
bunlara ulaşmak hiç zor değil.
böyle kayıtları gördükten sonra anlatılanlar ile karşılaştırınca insanın canı sıkılıyor açıkçası.

mehzent
30-08-2010, 16:51
gözü kara olmayan cesaretı olmayan adam typera bınemez ben kılım ben hassasım dıyen cok adam gorduk sonra nelerı satın aldılar..

Sonunda olum yok ya tadını cıkartın arkadaş amma kastınız he zaten kaçtane gelmiş topu topu?

kifanhom
30-08-2010, 17:02
evet o da doğru zaten kaç tane gelmiş topu topu..

ama şu da var, para verip aldığın malın nesi var nesi yok bilmesi insanın en doğal hakkı. kendi adıma konuşuyorum, bu sitede birkaç arkadaşa bazı bilgiler sormuşluğum var, dolayısıyla kimse kusura bakmasın, 40 lira verip te 16700 lira hasar kaydı olan araç için gözümü karartamam, o para kolay kazanılmıyor

mehzent
30-08-2010, 17:05
ne kadar verirsin pekı merak ettim?

Type'r ın yarısı bıle olmasa para yapar ve bu arabalar kımde olursa olsun alıcı ıstedığı kadar malı oldurmeye çalışşın olduremez cunku mal sayılı ;)

kifanhom
30-08-2010, 17:07
hasar kaydı olan araca mı ?

mehzent
30-08-2010, 17:10
bakın ben arabamı yenı sattım arabayı alan kardeşimde forumda zaten arabayı ıncelemeye başlıyordu dediğim ılk kelıme gel kardeşim bıı otabana cıkalım gazlıyalım sonra gelelım ondan sonra bak bındık gazladık geldık ındık Kamer alıyorum dedı :) Typer yuruyorsa para yapar acık ve net ben bunu anlatmaya çalışıyorum ;)

KMR2-GT
30-08-2010, 17:12
bana büyü yaptı

mehzent
30-08-2010, 17:14
bana büyü yaptı

ahahah keske oyle olsun buyunu bozalım o zaman gel dırek alıyım :D

onur_S
30-08-2010, 17:16

zuahah :D

KMR2-GT
30-08-2010, 17:17
ahahah keske oyle olsun buyunu bozalım o zaman gel dırek alıyım :D

yoooooh yieeaaa :D egzedi siteyç van baskı balata almısım veririmiyim :D:D

o deilde su kproyu yolla otoban turu aklımdan çıkmyıor :D olmuo böle :D

mehzent
30-08-2010, 17:19
yoooooh yieeaaa :D egzedi siteyç van baskı balata almısım veririmiyim :D:D

o deilde su kproyu yolla otoban turu aklımdan çıkmyıor :D olmuo böle :D

o kproyu diğerlerı ıle karıştırmıycaktın dedık sana Dr. Ecu bereketı vardı onda alıp gıdecektın :D

kifanhom
30-08-2010, 17:22
bakın ben arabamı yenı sattım arabayı alan kardeşimde forumda zaten arabayı ıncelemeye başlıyordu dediğim ılk kelıme gel kardeşim bıı otabana cıkalım gazlıyalım sonra gelelım ondan sonra bak bındık gazladık geldık ındık Kamer alıyorum dedı :) Typer yuruyorsa para yapar acık ve net ben bunu anlatmaya çalışıyorum ;)

beni yanlış anlama arkadaşım.
kimsenin malını kötüleme gibi bir amacım yok, ama gerçekleri de birşekilde hasır altı yapmak kimseye yakışmaz.

elbetteki bir malın güzeli temizi bakımlısı diğer emsallerine göre biraz daha pahalı olacak, diğer yandan da alan kişi de bunun farkında olacak , serbest piyasa arz/talep gayet doğal.;)

mehzent
30-08-2010, 17:24
beni yanlış anlama arkadaşım.
kimsenin malını kötüleme gibi bir amacım yok, ama gerçekleri de birşekilde hasır altı yapmak kimseye yakışmaz.

elbetteki bir malın güzeli temizi bakımlısı diğer emsallerine göre biraz daha pahalı olacak, diğer yandan da alan kişi de bunun farkında olacak , serbest piyasa arz/talep gayet doğal.;)

nıye yanlış anlıyım canım elbettekı kaydı olan araç 40 a gıtmez sadece uce beşe pek bakmadan goz karaltılarak ancak typer sahıbı olur ınsanlar genelde dıyorum ben, yoksa bısey yok :D

JenGoO
30-08-2010, 20:55
Güncel aracım satılıktır :D

eser
31-08-2010, 00:23
evet o da doğru zaten kaç tane gelmiş topu topu..

ama şu da var, para verip aldığın malın nesi var nesi yok bilmesi insanın en doğal hakkı. kendi adıma konuşuyorum, bu sitede birkaç arkadaşa bazı bilgiler sormuşluğum var, dolayısıyla kimse kusura bakmasın, 40 lira verip te 16700 lira hasar kaydı olan araç için gözümü karartamam, o para kolay kazanılmıyor

eğer 16700 lira hasar dediğin araba ajh ise yok öle bişey,servisin çıkardığı hasar o civarlarda olabilir ama arabanın toplanması bu sölediğin fiyatın nerdeyse 3 te 1 ;)

STP
31-08-2010, 01:37
Kız oğlan kız typer isteyen benim aracımla ilgilenebilir.Denemesi göstermesi sorgulatması herşeyi bedava. Temiz typer istiyorum kazasız istiyorum diyosunuz hadi icraata geçin...Ben satıyorum aracımı...

kız oglan kız derken boyasızmıydı kanka senın araban?

STP
31-08-2010, 01:40
bendemı satılık acsam acaba ne yapsam sıktırı boktan tayfasına eklerız :)

Onur typer
31-08-2010, 02:12
e hadı bende satıoyorum :D

senna
31-08-2010, 07:41
kimse kimsenin arabasını kötülemesin satarken paymı alıyorsunuz yada burada kusurlarını yazınca bonusmu geliyor kartylarınıza sizene elalemin arabasının değişeninden kazasından almak isteyen gider bakar kimseye sormadan etmeden alır gelir onun airbagi patlak bu araba çatlak yaramaz sanane? senmi satıyosun, o araba yaramaz bu araba gitmez alıcak adam gider bakar alır bu kadar incelemez şurasımı boyalı burasımı sürtük vs diye ne kaporta aşığı adamsınız airbag patlasa çamurluk değişse nolacak hadi tavan değişse nolacak iyi tamir olduktan sonra iyi ustalıkla kaçınız baktığınızda anlıcak yada kaçınız araç giderken bunun değişmiş olduğunu hissedicek o kadar çok boş konuşuyosunuzki boyasız kazasız istiyosan git sıfırını al

böyle saçma konular görmek istemiyoruz forumda kimse kimsenin arabasını kötülemesin varsa söliceği bişey pmle söyler yada telefon açar kimseye kalmadı o arabada olanlar madem bu kadar meraklısınız bunları söylemeye açın sahibinin suratına söyleyin