PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : önemli : Mng kargo

olcay_bora
19-11-2009, 20:31
***** hepimiz biliyoruz sel felaketini basın ekspres yolu kapandı fln kargom geliyordu beykoz dan beylikdüzüne. çeki demiri. tam sel o gün ikitelli aktarmayı vurdu. kayboldu. ogün bugundur hala genel müdürlüğü arıyoruz hala sallayıp duruyorlar. 50 milyon için bile hala yok sigorta yok şu bu fln allah rıskını vermesin onlara allaha bıraktım artık ama ben bi daa şahsen çalışmıorum firma olarak da anlaşmamızı iptal ettirdim bugun gönderdiğimiz yada beklediğimiz ürünlerin kaybolmama güvenligi yok. bunu bilin milyarlarca degerde alım satım yapıyoruz hepimiz gerek araba parçası gerek başka şeyler. dikkatli olun ben vatandaslık görevimi yapıyorum..

34tb9544
19-11-2009, 20:36
butun kargo sırketlerı bole senın 50 lıralık bızım 60 mılyarlık malımız gıttı yurtici kargoda bı *** alamadık gecmıs olsun

cem
19-11-2009, 20:37
butun kargo sırketlerı bole senın 50 lıralık bızım 60 mılyarlık malımız gıttı yurtici kargoda bı *** alamadık gecmıs olsun

geçmiş olsun neydi mal 60 milyarlık ?

slowmotion
19-11-2009, 20:37
kargolar herşeyi kılıfına uyduruyor merak etmeyin:(

imhotep
19-11-2009, 20:38
Ben bildigin butun kargolarla calisiyorum. Ups dhl yurtici mng vsvs. En iyisi yurtici kargo cok bilincliler alo diyorum aninda cevabimi aliyirum kargolar ben firmaya gelmeden geliyor. Bugune kadar hic skinti yasamadim. Ups dun nir kargo getirecekti yanlislikla maslaka gondermisler piskin piskin yarin getiricez dediler ozur bike yok muhattap yok sirumluluk slan yok

yurticikargo buraz pahali ama guvenlilir. Gecmis olsun

imhotep
19-11-2009, 20:39
Yok oyle bisey altindan donunu bile alirsin.

Serencebey
19-11-2009, 20:39
UPSte ankaraya tasınırken sıgortalı oldugu halde tasınan mutfak esyalarının parasını vermedı ve kolılerın uzerınde kırılacaktır yazmasına ragmen. Hatta rahmetlı anneannemden kalan seylerın hepsi kırıldı.

Eeyore

stlegal
19-11-2009, 20:40
yurtiçi kargo en düzgünü..hele mng kargo tövbe onlar adam falan değil bide reklamında bir adam çıkıyodu bam pipisimi telimi neydi o adamada gıcık olurum şiir gibi konuşur..

gökan
19-11-2009, 20:42
yurt ıcı akrgo gıbısı yok

Dookan
19-11-2009, 20:43

vlla buyuk geçmiş olsun 60 milyar degerınde olan ne ki acaba

DogukanB
19-11-2009, 20:45
hiç bi kargo ikinci el sigorta yapmamasına rağmen sigortasız olarak tane değeri milyara yakın 4 parça elektronik eşya yolladım Türkiyenin öbür ucuna. Sadece ambelaj yaptık ve hiç bi sorun olmadı yurt içi kargoda. Hakediyorlar.

bora1311
19-11-2009, 20:48
bende genelde tum gonderilerde yurt ici kargoyu tercih ediyorum, suana kadar hic bi sıkıntı yasamadım...

chaylak
19-11-2009, 20:51
ürün gönderecegiz, ertesi gün orada olmasi gerekiyor.. sabah aradigim kargo aksam arayinca bize kayit birakilmamis diyor. yarin gelebiliriz diyorlar, o aksam 5te arayinca unuttuk diyorlar.

bugun magazaya urun geldi, toplam 540lira kargo parasi almis MNG. gelen kolilerden 3-4 tanesi patlak, kırık 2-3 parça ürün var..

yurtici ve ups gerisi yalan

bybmw(ss)
19-11-2009, 22:09
izmirden ankaraya 4 tane 17 jant yolladım 164 ytl almışlar adam bayılmış telde yarım saat ağladı mng düşman başına diorum başka bişey demiyorum ... en güzeli sorunsuzu yurtiçi bendede ..

Rstmania
19-11-2009, 22:41
Valla işim gereği çalışmadığım kargo kalmadı galiba.. Mng şaka gibi... Aras en büyük şaka... Yurtiçi büyük iller için ok ama olay küçüklere gelince saçmalamaya başlıyor. Surat kargo o canı isterse iyi canı isterse aydına gidecek malı artvinden bulursun. global kargo onu hiç karıştırmayın malınızı bile vermeyin.. Ne olacağı allah kerim...

Aslına bakarsanız devamlı çalıştığınız da yada 2-3 gün debir kargo gönderdiğiniz zaman herbiri birbirinden beter. O yüzden hiç sorun değil hangi kargoyla çalıştığınız şansınıza güvenin...

Ayrıca anlaşmalı olan firmanız varsa dikkat edin faturalarınızı iyi inceleyin.. Çünkü bayağa oynamalı gelebiliyor... ;)

olcay_bora
19-11-2009, 23:36
yurtiçi ile anlaşma yaptım sanırım memnun kalacagım bu kadar memnuniyet olduguna göre..

Göki,ZD
20-11-2009, 00:16
trilyonlarca zarar var sel felaketinde 50liralık çeki demirilemi uraşıcaktılar günde kaç telefon geliyordur milyarlık işler varken

UnnAmeD
20-11-2009, 01:46
yurtıcı kargo +1
hıc sorun yasamadım senelerdır.

SOMEONESPECIAL
20-11-2009, 09:08
Herkes memnun Yurtiçi Kargodan...Bende memnundum genel anlamda...
Ama son dönemlerde yaşadıklarımdan sonra soğudum resmen. Şube ve
çalışanlar çok önemli. Özellikle BEYKENT şube bana sorun yaşatmaya başladı.
Akşam 6'dan sonra almıyoruz gönderi filan yapmaya başladılar... Gelen gönderiyi
400 metre ilerisindeki evime 5 günde bir türlü getiremediler... Hele bir kez benim gönderimin bir kısmını aynı semtte başka bir yere vermişler teslim ediler kişi
beni arıyor gelin alın diye vs vs vs. Merkeze şikayette bulundum ilgilenmediler
ve diğer kargolara nazaran da pahalı :heyoo:

imhotep
20-11-2009, 09:10
agbi bizim lube cok ıyı aksam 7 de bile gelip alıyorlar , sabahda 9 da teslım ediyorlar

SOMEONESPECIAL
20-11-2009, 09:14
agbi bizim lube cok ıyı aksam 7 de bile gelip alıyorlar , sabahda 9 da teslım ediyorlar

Ya demek ki şube ve çalışanları ile alakalı... Asgari ücretten maaş veriyorlar
daha e bekliyorsun ki. Adamlara selam veriyorsun ağzını açıp bir kelam laf
etmiyor. Tamamen psikolojik sanırım. Ama ücret konusunda pahalılar.
En ucuzu da Sürat Kargo. Ankara Kargoda ucuz

onurdemir
20-11-2009, 09:19
Geçmiş olsun. Benimde en son Amerika'dan gelen kargom Fedex'in kuryesi tarafından yan apartmanın kapıcısına teslim edilmiş. Ürün geleli 5 gün olmuş. Kapıcı ben Onur'u tanıyorum ver bana demiş ama adamı görmüşlüğüm bile yok. :) 3 gün abinin evinde kaldıktan sonra karar verip bizim eve getirmiş. Biz evde olmayınca karşı komşuya bırakmış. Karşı komşuda da 2 gün kalmış. Ben internetten konşimento numarasından bakıp M.Yılmaz diye birine teslim edildiğini görünce fıttırdım fedexi aradım. Adamları aramasam karşı komşu da bir şey söylemeyecekti. Kapıya dayanıp aldım en sonunda. Zaten hızlı gönderimle 90 usd kargo girdi bir de ürün ortadan kaybolmasın bari.

Malesef başa geliyor böyle durumlar ama yapabilecek birşey yok. Hepsi aynı, hepsinde bir problemler oluyor. Geçmiş olsun.

pnrkc
20-11-2009, 09:20
geçmiş olsun.

biz de yıllardır yurtiçiyle çalışıyoruz.bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım akşam 7 bile olsa kargomu götürebiliyorum.çalışanlarla aram ii =))

biz ist içi 2,36tl kargo ücreti ödüyoruz .bize göre en ucuzu Yurtiçi :D

nitrO_Oxide
20-11-2009, 09:23
Bizde yıllardır yurtiçi kargoyla calısıyoruz en ufak bi sorun yasanmadı nadir olsada mng..

imhotep
20-11-2009, 09:24
geçmiş olsun.

biz de yıllardır yurtiçiyle çalışıyoruz.bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım akşam 7 bile olsa kargomu götürebiliyorum.çalışanlarla aram ii =))

biz ist içi 2,36tl kargo ücreti ödüyoruz .bize göre en ucuzu Yurtiçi :D

ben hiç parasına bakmıyorum acıkcası kaçtan geliyor bilmiyorum..benım ıcın onemlı olan zamanında teslımat ve guvenılırlılık kargoyu teslım ettimi biliyorumkı ertesı gun yerınde olucak..:)

pnrkc
20-11-2009, 09:34
ben hiç parasına bakmıyorum acıkcası kaçtan geliyor bilmiyorum..benım ıcın onemlı olan zamanında teslımat ve guvenılırlılık kargoyu teslım ettimi biliyorumkı ertesı gun yerınde olucak..:)

tbiki öyle memnuniyet olmazsa ucuz bile olsa çalışmayız =)

serhat306
20-11-2009, 10:14
bızde yurtıcıyle calısıyoruz fırma olarak ozellıkle surat kargo cok kotu geldı bızede...

erhann
20-11-2009, 10:29
ben torontodan fedex ile gelen 40 usd degerindeki 1kg agirligindaki numune lazer civatasi ve ledi icin istanbul mgnye(fedex birlesti aynisey)
Ordino 150 tl
Ardiye + Gumr.Hızm. 125tl
D.Pulu 34tl
THY 150tl toplam 450 tl havale yaptim
arti adanaya gelince 100tl tekrar ordino odeyecegim mersine serbest bolgeye gelmesi cabasi sirkete gelene kadar 700 olacak

sinan-s
20-11-2009, 10:31
Geçmiş olsun..Ama yurt içi kargo en iyisi

eeyore
20-11-2009, 17:01
yurtiçiylede geldi ürünler yarısı kırık...araslada geldi onlarda kırıkk ups ki en güveniliri die bilirdim onlar mahvettiler zaten..gelen btn kolilerin her tarafı param parça falan.. yazık yaa..

Ome_RS
20-11-2009, 18:52
Banada simota carbon filtre geldi mng ile hayvan herifler nasıl basarmıssa ucunu kırmıs tuzbuz olmustu filtrenin borusu ki baloncuklu posete sarılıp kargo yapılmıstı..
yurtiçi en iyisi işyerindede bazı birmalarla ups bazı firmalar ile yurtiçi çalısıyoruz.ups ile cok sorun yasarken yurtiçi ile daha bir problemimiz olmadı.
ayrıca upsin ne calısanları calısan gbi ne yaptıkları iş bişiye benziyo.
verdiğim kargoyu serseri mi alıyor kuryemi belli değil..

Eyüp
20-11-2009, 19:09
Yurtici dısında gerisi yalan :)

eeyore
20-11-2009, 20:17
Yurtici dısında gerisi yalan :)

yurtiçide yalan inan.