PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Kapalı Otopark Tavsiyesi

E30_ORHAN
07-11-2021, 22:29
Merhabalar,
Nostalji olsun diye bir arkadaşımıza 77 model w123 almıştık.
Kış geliyor ***** Ankara kar yağmur vb. Korumak istiyoruz.
Kapalı otopark gerekli maliyeti ne olur yada avm, iş merkezi bırakabileceğimiz fikir ve önerileriniz nedir.
Kuzu avm aklımda haddinden fazla araç var ama avm içi boş acaba üst bloklarda mı oraya çekiyor merak ediyorum orasını. Bırakabilirmiyiz soracağım mesela.
Esenboğa tarafı aylık 1.500 çekiyor o iş aşar bizi.
Gerekirse branda ama buradan bilen ben böyle yapıyorum yada yaptım diyen olabileceğini düşündüğümden konusunu açtım.

sweap07
07-11-2021, 23:16
Bina onunde musait yer var ise portatif garaj da düşünülebilir

BahadırALTUN
08-11-2021, 06:23
Merhabalar,
Kapalı otopark gerekli maliyeti ne olur yada avm, iş merkezi bırakabileceğimiz fikir ve önerileriniz nedir.
Kuzu avm aklımda haddinden fazla araç var ama avm içi boş acaba üst bloklarda mı oraya çekiyor merak ediyorum orasını. Bırakabilirmiyiz soracağım mesela.
Gerekirse branda ama buradan bilen ben böyle yapıyorum yada yaptım diyen olabileceğini düşündüğümden konusunu açtım.

Bilkent Eskişehir yolu girişindeki Ahmet Hamdi Akseki Cami'nin otoparkını deneyin , en ucuz abonelik orada.

Doğu
08-11-2021, 07:34
Mesa koruda bulunan mcdonalds ın alt tarafında autowax var, oranın otoparkı araç alıyor.
Arka tarafta telle çevirdikleri bir yer var, orada sizin gibi araba bırakan insanlar, çekme karavanlar vs. var.
Ben 2021 yılının başına kadar 2 araba bırakıyordum oraya, tam hatırlamıyorum ama aylık 140 TL idi sanırım, yada ben 2 araba bıraktığım için pazarlık yapmıştım, dediğim gibi tam hatırlamıyorum.
Yıkama açıkken arabayı çıkartabilirsiniz, 7/24 yaya olarak girip çalıştırabilirsiniz.

said_
08-11-2021, 08:46
Ben arabanın arkasında malzeme olduğu zamanlar Karum otoparkına bırakıyorum.

aylık abonelik fiyatına dikkat etmedim hiç. ama içeride branda ile kapalı bazı klasik arabalar felanda var.

gün içinde ne kadar yoğun oluyor veya alt katlar ne kadar haraketlidir bilemiyorum tabi.

AlwaysFast
08-11-2021, 09:47
Merhabalar,

Ankara'da yer yurt bilmem ama bende de 79 123 var, heyecanlandım şimdi:)
Şu an işyerinin önünde duruyor araba, arada çiğ, yağmur falan oluyor içim acıyor. Evin kapalısı var neyse ki, ufak tefek işlerini halledip kış uykusuna yatıracağım.

Coupe2836
09-11-2021, 20:08
Podium AVM nin karsisinda motosiklet yedek parca, malzeme ve servis hizmeti veren bir isletme var. Onlar da otoparklarini aylik kiraliyorlar ortalama 180₺-200₺ arasi olmasi gerekiyordu.

E30_ORHAN
13-11-2021, 23:11
Teşekkür ederim yardımlarınız için.
Haftaya bakacağım hepsine.

hakan308
13-11-2021, 23:14
Demetevlerde eski 4.cadde 3 katlı otopark var uygun fiyat veriyor. askere giderken bende kullanmıştım.