PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tourneo Connect Teyp Code sorunsalı

gokhankenar
12-03-2018, 19:50
Merhaba Arkadaşlar.

Babamda Connect var geçenlerde bir iş için kutup başını söktüm sonrasında taktığımda teyp code sormaya başladı. Ne yaptıysam kodu bulamadım. Orjinal kitapçıkları arasında gerekli gereksiz her türlü kitapçık var fakat ses sistemi kitapçığı yok. Bu kodu nereden öğrenebilirim ?

http://i65.tinypic.com/2moe9g0.jpg

EREN34
12-03-2018, 20:36
M series calculator bulun google dan. Uygulamayı açınca zaten teybinizin aynısını göreceksiniz. Doğru uygulama olduğunu böyle anlarsınız.

Teybi söküp sağ tarafında bulunan barkoda M ile başlayan seriyi uygulamaya girin ve kodunuzu öğrenin. O yılların tüm visteon ve sony teyplerini çözer

gokhankenar
12-03-2018, 21:14
M series calculator bulun google dan. Uygulamayı açınca zaten teybinizin aynısını göreceksiniz. Doğru uygulama olduğunu böyle anlarsınız.

Teybi söküp sağ tarafında bulunan barkoda M ile başlayan seriyi uygulamaya girin ve kodunuzu öğrenin. O yılların tüm visteon ve sony teyplerini çözer

Abi çok teşekkürler çok makbule geçti gerçekten :icon_tup::icon_tup::icon_tup:. Peki bunların teypi nasıl sökülür abi gidip söktüreyim mi kendim halledebilirmiyim ?

EREN34
12-03-2018, 21:30
İzmit te olsan ben sökerdim hayrına.

Aslen teyp maşası ile sökülür. Maşa yoksa 4 tane ince uzun tornavidayı teyp üstündeki deliklere geçirip tonavidaları dışa doğru kastırırken teybi dışarı doğru çekmeniz gerek.

2jz
12-03-2018, 21:46
Torpido kapağını sökersen eğilip görme ihtimalin var. (Bazı modellerde)

0 ve 6'ya basılı tutarsan teyp kodu çıkabilir (bazı modellerde)

Şöför tarafı güneşliğinde yazıyor olabilir

Torpido kapağının içinde yazıyor olabilir.

Geçen gün arkadaşımın başına geldi o zaman araştrdım :)

fthdrn
12-03-2018, 22:13
Abi çok teşekkürler çok makbule geçti gerçekten :icon_tup::icon_tup::icon_tup:. Peki bunların teypi nasıl sökülür abi gidip söktüreyim mi kendim halledebilirmiyim ?

Annelerin el işi yaptığı şişi u şeklinde büküp çıkartabilirsin

gokhankenar
12-03-2018, 22:42
Torpido kapağını sökersen eğilip görme ihtimalin var. (Bazı modellerde)

Geçen gün arkadaşımın başına geldi o zaman araştrdım :)

bu üçünüde kontrol ettim ama yok maalesef :(