PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumdan E34 525 Turbo Projesi vardı, bulamıyorum.

Emirhancakir
12-03-2018, 09:28
Arkadaşlar selam. Forum da bir arkadaşın konusu vardı, Beyaz 525 Turbo yapmıştı. Ön kaputta //M çizgileri vardı. İçerisinde Recaro yarış koltukları falan vardı. 2 saattir arıyorum projenin konusunu bir türlü bulamadım.

Araç Tuzla, Konaşlı Shell in orda bir galeri tarafından satılıyordu. Projeye göz gezdirmek istediğimden aradım ama bulamadım. Plakasını da hatırlamıyorum.

Acaba konu bilerek silindi mi? Linkini bulabilen hayırsever var mı arkadaşlar:confused:

YAS
12-03-2018, 09:38
DA Plaka olan araçtan bahsediyorsun sanırım

Emirhancakir
12-03-2018, 10:11
DA Plaka olan araçtan bahsediyorsun sanırım

Aynen kardeşim, DA idi şimdi sen söyleyince hatırladım ama gerisini hatırlamıyorum. Linkini bulabildin mi konunun yoksa sahibi sildirdi mi :/

Emirhancakir
03-04-2018, 14:17
34 DA 7598 plakası buymuş, aracı yine ilana koymuşlar. Bu aracın Setup'ı nelerdi? Konuyu konu sahibi silmiş sanırım bulamadım. Ne kadar'a mal oldu acaba bu araç? İleri de bu tarz bir araç yapmak istiyorum. Gidişi bayağı tatminkar sanırım. Benim istediğim hem aile aracı olarak kullanılabilecek hem de istenildiği zaman gazlanabilecek bir araç. Maddiyatım el vermiyor şu zamanlar ancak ilerleyen günlerde neler olabilir bilemiyorum tabi.

Böyle bir araç yapmak zor mudur bunu merak ediyorum.. O yüzden aracın eski sahibi, daha doğrusu bu aracı yapan arkadaş kim ise bana biraz anlatabilir mi acaba detayları, maliyeti, geçen zamanı, çıkan ya da çıkabilecek sorunları?

Teşekkürler arkadaşlar..

canozgur106
03-04-2018, 21:22
Facebook üzerinden İbrahim Kantırancı ve Anıl Dalga'ya ulaş yardımcı olacaklardır..

Emirhancakir
04-04-2018, 07:33
İki arkadaşı da buldum. Facebook kullanmıyorum normalde ama sanırım doğru kişiler. Ancak aracı yapan arkadaşlar bunlar değildi sanırım? Aracın konusu mu silindi, yoksa ben mi bulamıyorum acaba? Saatlerce aradım ve yine arıyorum, yok arkadaş :)