PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aras kargo

AEAlmas
21-02-2012, 11:15
3. Kez koskoca binayı bulamadılar Söyle diyeyim
Antalya nüfus il müdürlüğü çaprazı bir binayı öğrenmediler delirttiler malı geri gönderiyorlar mis nerdeyse Aras kargo ya vermeyin adresinizi bulamıyorlar

tunceR
21-02-2012, 11:17
seninkini bulamadılar diye niye hemen karalıyosun ki firmayı.

metinalan
21-02-2012, 11:18
aynı sıkıntı bendede var 3 gun arda ardaya kargom geldı ve her seferınde bulamadılar göyaa saçma sapan bi kargo aras

AEAlmas
21-02-2012, 11:19
seninkini bulamadılar diye niye hemen karalıyosun ki firmayı.

Agbi 1 kere olsa neyse 3 kez oldu koskoca dershane binası mng Dir yurticidir buluyor bunlar neden bulamıyor

Spawn
21-02-2012, 11:20
sen gidip şubeden aksaydın ya keşke emir :D

neyse gelsin geri, ben başka firmayla yollarım yine .

a.colak
istanbulda benim en güvendiğim firma aras'tır. bi çoğunda sıkıntı yaşadım ama aras la hiç sıkıntı yaşamadım henüz. şubeden şubeye değişir firmaya maletmemek lazım

AEAlmas
aynı sıkıntı bendede var 3 gun arda ardaya kargom geldı ve her seferınde bulamadılar göyaa saçma sapan bi kargo aras

Bak Tuncer bı tek ben degilim

Maxi
katılıyorum
bu iş şubeden şubeye değişiyor bence

yani bulamayan aras kargo değil
bilmem ne şubesinde çalışan bilmem kim

tabi onu işe alan, şube açan, şubeye yetki veren falan filan en nihayetinde işin ucunda aras kargo var o da gerçek

AEAlmas
21-02-2012, 11:21
sen gidip şubeden aksaydın ya keşke emir :D

neyse gelsin geri, ben başka firmayla yollarım yine .

Agbi son anda aldırdım merak etme şubeye geri donüyor kargo bı sıkıntı yok

Anıl E.
21-02-2012, 11:22
Aslında aras kargo pek güvenilir bir firma değil,yunus kardeşimin yolladıgı farlarda şu an aras kargoyla geliyor sivas'a allaha emanet geliyordur kesin :D inşallah sapa sağlam ulaştırırlar elime

AEAlmas
21-02-2012, 11:24
katılıyorum

tabi onu işe alan, şube açan, şubeye yetki veren falan filan en nihayetinde işin ucunda aras kargo var o da gerçek

Antalya sarampol şubesi kac defa kavga ettim tabela dikecem en sonunda adres yazılı

Spawn
21-02-2012, 11:24
tamamdır ,

insanlık halidir bence olabilir böyle şeyler , bence bu akdar abartmamak lazım , kargoyu dağıtan adamın gözünden bakınca bence hayat pek de kolay değildir diye tahmin ediyorum :)

Asbest35
21-02-2012, 11:26
Aras Kargo ucuz ama elemanları mal galiba 3 gün kargo peşinde koştum. kabak gibi apartman ismi var. adres yanlış verilmiş o bölgede böle bi apartman yok dendi en sonunda mahallede aras kargo beklemeye başladım...

AEAlmas
21-02-2012, 11:27
tamamdır ,

insanlık halidir bence olabilir böyle şeyler , bence bu akdar abartmamak lazım , kargoyu dağıtan adamın gözünden bakınca bence hayat pek de kolay değildir diye tahmin ediyorum :)
Ya yok adamlar sube telefonunu zor aciyor

Anıl E.
21-02-2012, 11:29
tamamdır ,

geçen sene bir kargo bekliyordum adrese teslimdi oysaki beni şubeden aradılar kargonuz geldi gelip alabilir misiniz diye :D hey allahım dedim neyse çokta sevdigim bir şey geliyordu hiç tartışmaya gerek yok gidip alayım dedim ..Tuhaf bir kargo

metinalan
21-02-2012, 11:31
bıde bizim sube süreklı yalan söyluyor adınıza kargo yok bılmene bazen araçta dagımtda dıyorlar ama yalan süreklı şubede unutuluyor nasıl oluyorsa :)
yarın bı kargom gelicek aras ile yıne bakalım bu sefer nasıl olucak :D

0k4N
21-02-2012, 11:39
Getiren arkadaşın orayı bulamaması gibi bişe olmaz yahu , kesin adres yanlıştır :)

levent
21-02-2012, 11:41
Aras benimde hep evde olmadığım saati bekliyor kargoyu getirmek için, bende ona fitil oluyorum :) Yurtiçi mis gibi o konuda bence.

cagri-35
21-02-2012, 11:42
Aras benimde hep evde olmadığım saati bekliyor kargoyu getirmek için, bende ona fitil oluyorum :) Yurtiçi mis gibi o konuda bence.

Bi sn nasıl yani :)

Senin evvde oldugun saate denk getirdiği içinmi mis gibi

Anıl E.
21-02-2012, 11:45
bence kargonun gelme zamanı saçmalık olmuşta, kargo konusunda yurtiçi her zaman bir numara benim gözümde

AEAlmas
21-02-2012, 11:46
Getiren arkadaşın orayı bulamaması gibi bişe olmaz yahu , kesin adres yanlıştır :)

15 yıldır aynı adres Kargoda yanlis yazılmadı

Blackbird
21-02-2012, 11:58
Hepsi aynı ya Allaha emanet, 3 sefer kargom geldi arasla birinde evi bulamadılar 2 cisinde yalan söylediler evde kimse yok diye, 3 sefer hem göndericiden hem benden kargo parası aldılar, 3 te 3 sorunla oldukça istikrarlı bir firma. :D

Geçen gün yurtiçi kargoyla telefon ihbarlı şube teslim kargom gelecek internetten takip ettim tabiki onlar aramadılar aynı gün aradım ordamı kargom diye yok dediler, aynı gün akşamına gittim giriş yapılmış burda dedim bakalım dedi 1 saat sistemsiz bir şekilde etrafa baktı bulamadı bende sıkıldım artık ben kargoların arasından arayıp kendim buldum. :)

Kasti hareket yapmadıkları sürece elemanlara kızmıyorum ben ordaki yoğunluğu görünce yapacak bir şey yok, suç üst yöneticilerde.

Ronin_
21-02-2012, 12:07
valla bi laptop gönderdim 300km uzaktaki yere 25tl kargo ücreti kitlediler... gönderdiğim yerde çkale merkez.. :(

Deagles48
21-02-2012, 12:15
Eski evim'de bu çok başıma gelir'di hiç bir kargo friması bulamazdı bu durum'da yapılıcak en iyi iş telefon numarasını yazmak oluyor pakete kuryeler bulamayına arıyor en şube yerine en yakın bildikleri bir yere bırakıyorlar

HaKo
21-02-2012, 12:17
her akşam bir kamyon malımız gidiyor arasla, adres bulamama sıkıntısı hiç olmadı ama çok kaliteli bir kargo firması olduğu söylenemez

aegean76
21-02-2012, 12:36
markası değişmiyor...bütün kargolar ömür törpümüz oldu resmen....

bora1311
21-02-2012, 14:02
ev adresine gelmeyip evde bulamadik sizi diyen tek kargo şirketi aras kargo...

3 gun evi bulmalarini bekledim, inat ettim gidip de almadim. diger tum kargo şirketleri evi rahatlıkla bulabilirken aras kargo nun bulamamasi ilginc...

repsol
21-02-2012, 14:04
her kargoda sıkıntılar oluyor onemli olan çalışanlarına nasıl ceza verildigi. aras konusunda birçok şikayet oldugu dogru fakat hala güzelde iş yapıyorlar.

1lker
21-02-2012, 14:16
katılıyorum

:icon_tup: aynen abi sahisla alakali biz arasla daha cok calisiyoruz memnunuz bi problem yok calisan elemana bagli bu tarz durumlar

burkaykalyon
21-02-2012, 14:29
bence bunu direk kargo firmasına yüklemek olmaz. bizim günde birer kamyon aras,yurtiçi ve mng kargo ile ürünlerimiz gidiyor. tabiki ufak tefek sıkıntılar yaşanıyor ancak hepsi şubeden kaynaklı. hepsinin çengelköy şubesi hele ki muhteşem çalışıyor bence.şubeden şubeye değişir keza bir şikayetiniz varsa kanıtlı olarak arayın arası veya başka firmayı size yardımcı olacaklardır. fiyat konusunda ise en uygunu aras bence.

Tugral
21-02-2012, 14:41
sabah 8 de açılan firma bana 7:30 da mesaj gönderdi adreste olmadığınız için kargonuz teslim edilememiştir gelin burdan alın diye. 8 de aradım güzel bir fırça kaydım 11 gibi kargocu geldi. Dükkanda oturuyoruz kadirle arabadan bir el uzandı gel gel işareti yapıyor bana :) Sözün sonu yani arasla düşmana mal gönderilmez terbiyesizliktir.

akif252
21-02-2012, 17:52
aras kargo iidir siz bide ptt kargoyla iş yapında :) görün..

taytay
21-02-2012, 18:05
aras kargo iidir siz bide ptt kargoyla iş yapında :) görün..

harbiden ptt ciddi anlamda sıkıntı bi kere bişiy gönderdim bi dahada bulaşmam.

Anıl E.
21-02-2012, 18:07
ptt'den laguna lipim geldi daha da açıp bakmadım ama saglam duruyor işkillendirmeyin adamı :D

taytay
21-02-2012, 18:11
ptt'den laguna lipim geldi daha da açıp bakmadım ama saglam duruyor işkillendirmeyin adamı :D

teslimat süresinden bahsediyorum ben :)

fatih(fb)
21-02-2012, 23:44
valla ben tam tersini düşünüyorum aras kadar iyisiyle çalışmadım(mng hariç):) yurtiçi tam rezalet bana göre şubelere ulaşamıyorum bi türlü telefon açmama hastalığı var adamların. ama aras tanıyorlar artık isim soyisim söylüyorum her işim tamam bi kere tanıt kendini gerisi gelir:)