User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: BMW Neue Klasse Render'larý

neuras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BMW Neue Klasse Render'larý

@avarvarii 'nin Instagram profilini inceleyebilirsiniz. Otomobil gazeteleriyle beraber çalışıyor. Resimlerde sol alttaki yüzdelik sayı illüstrasyonun doğruluk ihtimali, marka içerisindeki çalışanlardan gelen istihbarata göre hesaplanıyor.

BMW'nin son dönemde piyasaya sürdüğü G ve F kasa kodlu modellerine baktığımda markanın ciddi bir kimlik krizi yaşadığını gözlemliyorum. Böbrek(!) ızgara ve Hofmeister Kink dışında aracın BMW olduğunu belirten başka bir detay yok gibi görünüyor. Modeller birbirinden alakasız, proporsiyonlara kimsenin gözü alışmıyor. 90'lar ve 2000'lerin BMW modellerine bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Ben yeni yüzü çok beğendim. Oturmuş bir tasarım var. Sizlerin de yorumlarını bekliyorum.

BMW Neue Klasse Coupe
    Shop

Alpina B7 & XB7
    Shop
    Shop

BMW M3 & M4 Cabrio Neue Klasse
    Shop
    Shop

BMW 3 Series Touring Neue Klasse
    https://avarvariiautomotiveartworks....h=NDAzMjkzNDU0
    Mustafa Kemal ATATÜRK

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adamlar farı iptal edip 2 böbrekle ön tasarım yapmış içinede ledleri sıkıştırmış. Bildiğin sıçmış sıvamışlar çağa ayak uyduracağız diye
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bmw'de i8'in boşluğunu dolduracak bir araba olacağı söyleniyor. i8'in bugün bile yeni ve tarz durmasına bakarsak, bu modelinde fütüristik olması normal geldi bana

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler