PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayıtlı olmayan kişileri Whatsappta görme sorunu

TigeR
01-10-2014, 23:15
İyi günler arkadaşlar şimdi şöyle bir sorunum var umarım çözüme kavuşur.Rehberimde eskiden kayıtlı olan kişileri sildiğim halde whatsappta hala görünüyor.Telefondan,simden her yerden sildim ama hala görünüyor çözümünü bilen varsa çok iyi olur.
Telefon LG L5ıı E460 modeli.

01ayk01
01-10-2014, 23:22
Bende de olmustu bir kere boyle. Whatsapp'i silip yukledim duzeldi. Sikintili bi durum cik iyi anliyorum seni hemso :)

TigeR
01-10-2014, 23:25
Bende de olmustu bir kere boyle. Whatsapp'i silip yukledim duzeldi. Sikintili bi durum cik iyi anliyorum seni hemso :)

valla çok sıkıntılı durum kullanıma engel değil ama sinirlerimi bozdu iki gündür yapmadığım şey kalmadı rehberde hemşerim sağolasın bide dediğini deniyim :)

TigeR
01-10-2014, 23:34
Sildim yükledim hatta hesabı sildim bir daha açtım yine de olmadı

sky clio
02-10-2014, 00:41
Benim telefonumda Whatsapp'ı rehber ile senkronize etme diye bir şey var. Onu yapınca rehberde sildiklerim siliniyor eklediklerim ekleniyor.
Sende de öyle bir yer varsa yapabilirsin.

GreyGoose
02-10-2014, 13:14
Rehber nereye kaydediyor? Yani sim karta mı, telefona mı yoksa google hesabına mı? Genelde telefon ve google hesabına kaydeder androidlerde. Pcden google hesabına oturum açıp kişilerde gozukuyor mu bi onu dene istersen.

SinanAdalı
02-10-2014, 13:28
Sildim yükledim hatta hesabı sildim bir daha açtım yine de olmadı

telefon iphone ise iCloud'tan yedekleri yüklüyor olmasın ?

TigeR
02-10-2014, 13:54
Benim telefonumda Whatsapp'ı rehber ile senkronize etme diye bir şey var. Onu yapınca rehberde sildiklerim siliniyor eklediklerim ekleniyor.
Sende de öyle bir yer varsa yapabilirsin.

Benim telefonda da var denedim ama olmuyor akşam bir format atmayı deniycem belki düzelir

Rehber nereye kaydediyor? Yani sim karta mı, telefona mı yoksa google hesabına mı? Genelde telefon ve google hesabına kaydeder androidlerde. Pcden google hesabına oturum açıp kişilerde gozukuyor mu bi onu dene istersen.

Sim karta kaydediyor google hesabına izin vermedim.

telefon iphone ise iCloud'tan yedekleri yüklüyor olmasın ?

Yok telefon android.Aksam format atıcam mecbur.
Tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkürler başka fikirleri olan varsa paylaşırsa sevinirim arkadaşlar

atakan67
02-10-2014, 14:02
Whatsappda kişilerin olduğu bölüme girince kişi listesini yenile diye bir ikon var rehberden silince ordan yenileye basıyorum o kişi kayboluyor

TigeR
02-10-2014, 14:57
Whatsappda kişilerin olduğu bölüme girince kişi listesini yenile diye bir ikon var rehberden silince ordan yenileye basıyorum o kişi kayboluyor

Onu da denedim olmadı abi sanırım bir klasöre kaydetmiş whatsap çünkü şimdi format attım düzeldi çok şükür